DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty na puchary

Gabloty na puchary to przestronny produkt, dzięki któremu wyeksponujesz swoje trofea w profesjonalny i elegancki sposób, a przy tym zabezpieczysz je przed ewentualną kradzieżą. Zastosowanie systemu przesuwnego, który nie wymaga zbyt wiele miejsca do obsługi będzie wygodne dla osób korzystających z gabloty w wąskich pomieszczeniach czy zatłoczonych korytarzach. Uchylenie tam skrzydła z gabloty otwieranej mogłoby narazić przechodzących na niebezpieczeństwo. Gabloty te wyposażone są w półkę z płynną regulacją wysokości, dzięki czemu można dostosować jej położenie do posiadanych pucharów. Gabloty wiszące zamykane są na klucz, który dostępny jest w wersji multi (jeden klucz do kilku gablot, bez potrzeby dopasowywania i oznaczania kilku kluczy). Wybierana jest ona bardzo często przez instytucje publiczne, szkoły, uczelnie oraz kluby sportowe. Zauważalny jest również rosnący trend zakupowy u osób prywatnych i właścicieli firm.Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych gablot używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy gablota jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi. Gabloty na puchary szkolne z przesuwną szybą wyposażone są w system prowadnic wykonanych z polichlorku winylu, co zmniejsza wagę całego produktu.


Konstrukcja gabloty wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom gablota ta ma najczęściej 20 cm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy gablota ma pomieścić większe trofea lub znaczną ich ilość istnieje możliwość dodatkowego zwiększenia jej grubości. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Gabloty wyposażone są w eleganckie białe podłoże meblowe, które poprawia estetykę prezentowanych pucharów. Na specjalne zamówienie istnieje również możliwość zmiany koloru podłoża oraz wykonania gablot z podłożem korkowym lub tekstylnym.


Gabloty mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych nagród w dzień oraz umożliwi prezentowanie ich również nocą. Gabloty mogą zostać oświetlone w całości, częściowo lub jedynie punktowo.

Najczęściej wybierane wymiary gablot:

80x100x20, 80x100x25, 80x120x20, 80x120x25, 100x120x20, 100x120x25,Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Oprócz gablot wykonywanych w standardowych wymiarach, dużą część produkcji stanowią gabloty na puchary sportowe na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec gabloty, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkaset realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Istnieje również możliwość zamówienia gablot wraz z ich profesjonalnym montażem w dowolnym miejscu w Polsce, jak i za granicą.

Wyposażenie:
– zawieszki do powieszenia na ścianie,
– komplet kluczy do zamka,
– szklana półka z płynną regulacją wysokości.