DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty wewnętrzne

Gabloty magnetyczne używane w pomieszczeniach doskonale sprawdzają się do prezentacja informacji w estetyczny i profesjonalnie wyglądający sposób. Zarządcy nieruchomości jak i właściciele firm wykorzystują gabloty wewnętrzne aluminiowe do przekazywania wiadomości czy wieszania ogłoszeń. Również Ty w ten prosty sposób możesz dotrzeć do swoich klientów, pracowników, interesantów czy petentów. Gablota informacyjna wewnętrzna chroni wszelkie materiały informacyjne przed wandalizmem, zanieczyszczeniami, kradzieżą czy nawet nieodpowiednimi żartami. Dostęp do wnętrza chroniony jest za pomocą klucza, który dostępny jest również w wersji multi (jeden klucz do kilku gablot, bez potrzeby dopasowywania i oznaczania kilku kluczy).

Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna powinna w doskonały sposób prezentować się nawet z małą ilością materiałów. Zazwyczaj jej wisząca wersja umieszczona jest w reprezentatywnym miejscu, dlatego materiału grają tutaj istotną rolę. Jako producent używamy do wykonania gablot wewnętrznych aluminium anodowanego. Zapewnia ono nowoczesny wygląd i dodatkową ochronę konstrukcji. Jeżeli jesteś bardzo wymagający i tworzysz jednolity design całej firmy bez problemu pomalujemy gablotę na odpowiednio wybrany przez Ciebie kolor z palety RAL.

Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne wykorzystywane są masowo przez rozmaite instytucje, stowarzyszenia, placówki dyplomatyczne i fabryki. Równie często zgłaszają się do nas zakłady pracy, fundacje, wspólnoty, spółdzielnie, urzędy, szkoły czy uczelnie. Użytkownicy bardzo często kupują gabloty do biura, chociaż wieszane są one również na klatki schodowe i na korytarze. Wisząca gablota reklamowa standardowych rozmiarów doskonale sprawdzi się na ogłoszenia, ulotki czy plakaty. Powiększając głębokość gabloty przesuwne doskonale możesz eksponować różnego rodzaju kolekcje takie jak pamiątki, modele, lalki, resoraki, figurki, samochodziki, lego czy auta. Dla kolekcjonerów bardzo ważne jest, by nikt nie miał dostępu do ich zbiorów. Powiększone gabloty szklane z transparentnymi ściankami rewelacyjnie zaprezentują Twoje puchary, medale, trofea, odznaczenia, ordery czy odznaki. Witryny o największych gabarytach wykorzystywane są na sztandar, eksponaty czy relikwie. Do prezentacji ogłoszeń na targach, spotkaniach czy prelekcjach wykorzystaj gabloty wewnętrzne stojące.

Na zamówienie wykonujemy gabloty niestandardowych rozmiarów oraz gabloty drewniane. Możemy również specjalnie dla Ciebie wykonać gablotę z dodatkowymi panelami reklamowymi lub podzieloną na kilka segmentów. Jeżeli nie masz do końca sprecyzowanych wymagań napisz do nas lub zadzwoń po bezpłatną konsultację.