DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty otwierane OPEN

Gabloty wewnętrzne otwierane OPEN to doskonały produkt dla osób stawiających na sprawdzone rozwiązania oraz lubiących czystość i porządek. Dużą przewagą tych gablot jest możliwość jednoczesnego korzystania z całej powierzchni magnetycznej, co sprzyja swobodnemu i estetycznemu rozmieszczeniu ogłoszeń. Symetryczne rozlokowanie kartek staje się przyjemne i przestaje sprawiać jakikolwiek kłopot. W gablotach przesuwnych zawsze któraś część musi pozostać przesłonięta szybą, przez co wymiana informacji zajmuje znacznie więcej czasu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich uszczelnień między skrzydłem gabloty a jej ramą, uzyskujemy miejsce niedostępne dla owadów, kurzu oraz innych pyłów, które wpłynęłyby na estetykę prezentowanych informacji. Zawiasy użyte w naszych gablotach gwarantują stabilne i bezproblemowe użytkowanie, natomiast warstwa anodowana wpływa na estetykę oraz zabezpieczenie powierzchni. Solidna rama oraz skrzydło w gablocie OPEN pozwala chronić ogłoszenia i informacje przed dostępem niepowołanych osób. Zastosowany zamek umożliwia dostęp tylko dla osób posiadających klucz, a przy tym idealnie komponuje się z całością gabloty. Gablota tego typu często wybierana jest jako gablota na klucze, montowana do ściany za pomocą specjalnych systemowych zawieszek. Oczywiście istnieje możliwość wykonania tego produktu w formie gabloty stojącej. Gabloty OPEN często wybierane są przez osoby, które mają do czynienia ze środowiskiem w którym występują wzmożone trudności z kurzem, pyłem, owadami czy innymi zanieczyszczeniami. Łatwość utrzymania gabloty z pleksi w czystości spodoba się osobom, które zamierzają w doskonały i co najważniejsze przejrzysty sposób prezentować ważne informacje.

W zależności od sposobu montażu gabloty OPEN mogę występować w następujących wersjach:
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane na bok,
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane do góry.

Sposób otwierania wybierany jest na podstawie potrzeb Nabywcy. Ważną rolę grają tutaj: miejsce, w którym gablota z plexi będzie wykorzystywana oraz indywidualne preferencje. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie siłowników gazowych w gablotach otwieranych do góry. W dużym stopniu ułatwiają one korzystanie z gablot o większych rozmiarach, ponieważ wspomagają uniesienie skrzydła do góry oraz podtrzymują je w pozycji otwartej. Gablota teleskopowa może być wykonywana na wymiar według Państwa potrzeb.


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych gablot używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy gablota jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi.


Konstrukcja gabloty wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom gablota ma 30 mm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy gablota ogłoszeniowa ma służyć do prezentowania materiałów niestandardowych istnieje możliwość zwiększenia grubości nawet do 400 mm. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Gabloty otwierane wyposażone są w białe, magnetyczne podłoże co zapewnia im większą trwałość i bezpieczeństwo. Wszelkie informacje, ulotki, plakaty czy inne materiały można umieszczać w gablocie za pomocą magnesów. Istnieje również możliwość zmiany koloru podłoża oraz wykonania gablot z podłożem korkowym lub tekstylnym.


Gabloty plexi mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych materiałów w dzień oraz umożliwi prezentowanie informacji również nocą. Gabloty mogą zostać oświetlone w całości, częściowo lub jedynie punktowo.

50×70, 70×100, 80×80, 80×100, 80×120, 80×140, 90×60, 100×70, 100×80, 100×100, 100×120, 100×140,

100×150, 120×80, 120×90, 120×100, 120×120, 120×140, 140×80, 140×100, 140×120, 160×80, 160×100, 160×120,

180×80, 180×100, 180×120, 200×80, 200×100, 200×120, 220×80, 220×100, 220×120, 240×80, 240×100, 240×120,


Oprócz gablot wykonywanych w standardowych wymiarach, dużą część produkcji stanowią gabloty wiszące wewnętrzne na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec gabloty, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkaset realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Istnieje również możliwość zamówienia gablot wraz z ich profesjonalnym montażem w dowolnym miejscu w Polsce, jak i za granicą.

Wyposażenie:
– systemowe zawieszki do powieszenia na ścianie,
– komplet kluczy do zamka.