DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty otwierane OUTDOOR

Gabloty zewnętrzne wiszące OUTDOOR to doskonały produkt dla osób stawiających na sprawdzone rozwiązania oraz lubiących czystość i porządek. Dużą przewagą tych gablot jest możliwość jednoczesnego korzystania z całej powierzchni magnetycznej, co sprzyja swobodnemu i estetycznemu rozmieszczeniu ogłoszeń. Symetryczne rozlokowanie kartek staje się przyjemne i przestaje sprawiać jakikolwiek kłopot. Dzięki zastosowaniu odpowiednich uszczelnień między skrzydłem gabloty a jej ramą, uzyskujemy miejsce niedostępne dla owadów, kurzu oraz innych pyłów, które wpłynęłyby na estetykę prezentowanych informacji. Ponadto ta gablota doskonale ochroni twoje informacje przed warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg czy wiatr. Zawiasy użyte w naszych gablotach gwarantują stabilne i bezproblemowe użytkowanie, natomiast warstwa anodowana wpływa na estetykę oraz zabezpieczenie powierzchni. Solidna rama oraz skrzydło w gablocie OUTDOOR pozwala chronić ogłoszenia i informacje przed dostępem niepowołanych osób. Zastosowany zamek umożliwia dostęp tylko dla osób posiadających klucz, a przy tym idealnie komponuje się z całością gabloty. Gabloty antywłamaniowe tego typu najczęściej wybierana są jako gabloty wiszące zewnętrzne- montowana do ściany za pomocą specjalnych systemowych zawieszek. Oczywiście istnieje możliwość wykonania tego produktu w formie gabloty zewnętrzne stojące. Gabloty OUTDOOR wybierane są przez osoby, które zamierzają prezentować swoje informacje poza budynkiem i wiedzą, że warunki atmosferyczne temu nie sprzyjają. Łatwość utrzymania gabloty w czystości spodoba się osobom, które zamierzają w doskonały i co najważniejsze przejrzysty sposób prezentować ważne informacje osobom z zewnątrz.

W zależności od sposobu montażu gabloty OUTDOOR mogę występować w następujących wersjach:
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane na bok,
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane do góry.

Sposób otwierania wybierany jest na podstawie potrzeb Nabywcy. Ważną rolę grają tutaj: miejsce, w którym gablota będzie wykorzystywana oraz indywidualne preferencje. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie siłowników gazowych w gablotach otwieranych do góry. W bardzo dużym stopniu ułatwiają one korzystanie z gablot o większych rozmiarach, ponieważ wspomagają uniesienie skrzydła do góry oraz podtrzymują je w pozycji otwartej.


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych gablot używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy gablota jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi.


Konstrukcja gabloty wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom gablota ma 30 mm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy gablota ogłoszeniowa ma służyć do prezentowania materiałów niestandardowych istnieje możliwość zwiększenia grubości nawet do 400 mm. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Gabloty wyposażone są w białe, magnetyczne podłoże co zapewnia im większą trwałość i bezpieczeństwo. Wszelkie informacje, ulotki, plakaty czy inne materiały można umieszczać w gablocie za pomocą magnesów. Istnieje również możliwość zmiany koloru podłoża magnetycznego. W gablotach typu OUTDOOR nie ma możliwości zastosowania podłoża korkowego ani tekstylnego.


Gabloty mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych materiałów w dzień oraz umożliwi prezentowanie informacji również nocą. Gabloty podświetlane LED mogą zostać oświetlone w całości, częściowo lub jedynie punktowo.

50×70, 70×100, 80×80, 80×100, 80×120, 80×140, 90×60, 100×70, 100×80, 100×100, 100×120, 100×140,

100×150, 120×80, 120×90, 120×100, 120×120, 120×140, 140×80, 140×100, 140×120, 160×80, 160×100, 160×120,

180×80, 180×100, 180×120, 200×80, 200×100, 200×120, 220×80, 220×100, 220×120, 240×80, 240×100, 240×120,


Oprócz gablot wykonywanych w standardowych wymiarach, dużą część produkcji stanowią gabloty zewnętrzne na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec gabloty, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkaset realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Istnieje również możliwość zamówienia gablot wraz z ich profesjonalnym montażem w dowolnym miejscu w Polsce, jak i za granicą.

Wyposażenie:
– systemowe zawieszki do powieszenia na ścianie,
– komplet kluczy do zamka.