DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Boxy ekspozycyjne

Boxy ekspozycyjne to idealne rozwiązanie dla sklepów, muzeów, czy do eksponowania prywatnych kolekcji. W naszej ofercie znajdują się boxy w różnych rozmiarach. Mogą to być wersje niewielkie do eleganckiego eksponowania przedmiotów wielkości piłki, a także warianty wielokrotnie większe. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc dopasowujemy się do potrzeb klienta w zakresie wysokości, długości i głębokości boxów ekspozycyjnych.

Boxy ekspozycyjne przeszklone

Do produkcji boxów ekspozycyjnych przeszklonych wykorzystujemy solidne profile aluminiowe, które są w stanie zapewnić wystarczająco dobrą wytrzymałość. Ścianki boczne są zaś wykonane ze szkła hartowanego gwarantującego świetną ekspozycję przedmiotów w boxach. Są one widoczne z każdej strony. Opcjonalnie możemy też wykonać boxy ze ściankami w dowolnej kolorystyce lub dodatkowo wzmocnione tworzywem. Jeśli ekspozycja tego wymaga, istnieje także możliwość zamontowania oświetlenia LED. Do boxów ekspozycyjnych wykorzystywanych w sklepach lub innych obiektach publicznych możemy zamontować zamek zwiększający bezpieczeństwo przechowywanych produktów.Spytaj o cenę Twojej witryny, to nic nie kosztuje!


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w boxie jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych boxów używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy box jest umieszczony w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi.


Konstrukcja boxów wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom boxy mogą mięć dopasowane do wymogów wymiary zewnętrzne. W przypadku gdy box ma pomieścić większe przedmioty lub znaczną ich ilość istnieje możliwość dodatkowego zwiększenia jego głębokości. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Boxy mogą być wyposażone w eleganckie elementy meblowe, które poprawią estetykę prezentowanych przedmiotów. Na zamówienie możemy dostosować wygląd elementów meblowych do indywidualnych potrzeb. Bardzo często klienci zamawiają boxy ekspozycyjne wyściełane tkaniną w wybranym kolorze. Wystarczy spytać o dostępność koloru, który będzie odpowiedni do wystroju wnętrza.


Boxy mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych przedmiotów w dzień oraz umożliwi prezentowanie ich również nocą. Boxy mogą zostać oświetlone w całości, częściowo lub jedynie punktowo.

Rosnącą popularnością cieszą się boxy z fryzem, który w bardzo przejrzysty i estetyczny sposób przekazuje podstawowe informacje. We fryzie (szyldzie) można umieścić nazwę firmy, instytucji, urzędu czy szkoły lub krótko opisać prezentowany przedmiot. Można również dołączyć elementy graficzne takie jak logo promocyjne, herb czy zdjęcie, dzięki czemu całość będzie wyglądała dużo ładniej.

Najczęściej wybierane wymiary boxów:

25x25x25, 50x50x30, 80x100x30, 80x100x40, 100x120x30, 100x140x40,Spytaj o cenę Twojej witryny, to nic nie kosztuje!


Oprócz boxów wykonywanych w standardowych rozmiarach, część produkcji stanowią boxy na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec boxu, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkanaście realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta.

Wyposażenie:
– komplet kluczy do zamka.