DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty na klucze

Zarządzanie recepcją wymagające wydawania kluczy do pokojów lub pomieszczeń użytkowych jest bardzo trudne, o ile nie ma się do tego akcesoriów ułatwiających organizację pracy. Dostępne w naszej ofercie gabloty na klucze pozwolą na bardzo czytelne i łatwe w obsłudze wyeksponowanie dziesiątek, a nawet setek kluczy. Gabloty na klucze są dopasowane wielkością do tego typu zastosowania, a jako że produkujemy je na zamówienie, każdą gablotę wykonujemy według dokładnych wytycznych klienta. Dlatego też możemy dopasować wielkość gabloty do każdej recepcji. Poza walorami funkcjonalnymi zwracamy też uwagę na kwestie estetyczne. Gabloty są wykonane z profili aluminiowych i szkła, co daje im elegancki wygląd pasujący do każdej recepcji. Ponadto taki wizualny minimalizm sprawia, że gabloty na klucze wkomponowują się w każdy rodzaj wystroju wnętrza – klasyczny i nowoczesny. Nasze produkty świetnie nadadzą się do obiektów, takich jak hotele, budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe i wiele innych.
Gabloty na klucze wykonujemy według wielkości podanej przez klienta, jednak w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt, a podpowiemy, jaki rozmiar będzie odpowiedni w przypadku konkretnego zastosowania. Haczyki na klucze i numerki możemy wykonać w dowolnej ilości na danej powierzchni, w zależności od tego, jakie potrzeby ma dany klient. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy też wyposażyć drzwiczki gabloty w zamek uniemożliwiający dostanie się do wnętrza osobom postronnym.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc w przypadku wyjątkowo eleganckich recepcji, lub nietypowych wymagań, możemy wykonać gabloty na klucze w wersji czarnej. Tylna ściana gabloty może zaś być wykonana w dowolnej kolorystyce z palety RAL.Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


W zależności od sposobu montażu gablota do kluczy może występować w następujących wersjach:
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane na bok,
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane do góry.

gabloty na klucze

Sposób otwierania wybierany jest na podstawie potrzeb Nabywcy. Ważną rolę odgrywa tutaj miejsce, w którym gablota na klucze będzie wykorzystywana oraz indywidualne preferencje.

Po zastosowaniu słupka na środku gabloty na klucze mogę występować w następujących wersjach:
– Gabloty na klucze dwuskrzydłowe,
– Gabloty na klucze jednoskrzydłowe dzielone.

Gabloty dwuskrzydłowe są doskonałym rozwiązaniem, gdy zapotrzebowanie na ilość kluczy jest duże. Dwa skrzydła zastępują jedno duże, przez co waga pojedynczego skrzydła jest mniejsza i umożliwia swobodne otwieranie go na bok. Nie ma potrzeby stosowania lżejszego PLEXI w zamian za bardziej trwałe szkło hartowane. Gabloty jednoskrzydłowe dzielone podzielone są na dwie strefy. Strefa za przeszkleniem, która dostępna jest jedynie dla osoby posiadającej klucz. Druga strefa – ogólnodostępna, do której dostęp mają wszyscy pracownicy. Często wykorzystywana jest jako tablica ogłoszeń, gdzie każdy może zawiesić własną kartkę.


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie na klucze jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych gablot używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy gablota jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi.


Konstrukcja gabloty wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom gablota ma 30 mm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy gablota ma służyć do przechowywania niestandardowych kluczy istnieje możliwość zwiększenia grubości nawet do 400 mm. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Gabloty na klucze hotelowe wyposażone są w białe, magnetyczne podłoże co zapewnia im większą trwałość i bezpieczeństwo. Istnieje również możliwość zmiany koloru podłoża.


Rosnącą popularnością cieszą się gabloty na klucze z fryzem, który w bardzo przejrzysty i estetyczny sposób przekazuje podstawowe informacje. We fryzie (szyldzie) można umieścić nazwę hotelu, sekcji, piętra, czy działu. Można również dołączyć elementy graficzne takie jak herb lub logo promocyjne, dzięki czemu całość będzie wyglądała dużo ładniej.

Najczęściej wybierane wymiary gablot na klucze:

50×70, 70×100, 80×80, 80×100, 80×120, 80×140, 90×60, 100×70, 100×80, 100×100, 100×120, 100×140,

100×150, 120×80, 120×90, 120×100, 120×120, 120×140, 140×80, 140×100, 140×120, 160×80, 160×100, 160×120,

180×80, 180×100, 180×120, 200×80, 200×100, 200×120, 220×80, 220×100, 220×120, 240×80, 240×100, 240×120,Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Oprócz gablot wykonywanych w standardowych wymiarach, dużą część produkcji stanowią gabloty na klucze na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec gabloty, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkaset realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Istnieje również możliwość zamówienia gablot wraz z ich profesjonalnym montażem w dowolnym miejscu w Polsce, jak i za granicą.

Wyposażenie:
– systemowe zawieszki do powieszenia na ścianie,
– komplet kluczy do zamka.