DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty na manekiny

Manekiny na ekspozycjach sklepowych, w muzeach lub w prywatnych kolekcjach wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Chcąc osiągnąć optymalny poziom bezpieczeństwa dla manekinów i dobrego wyglądu ekspozycji, najlepiej zastosować aluminiowo-szklane gabloty na manekiny. Gabloty z naszej oferty pozwalają na bardzo efektowne wyeksponowanie manekinów i zachowanie świetnej widoczności. Są one przydatne nie tylko do ekspozycji muzealnych, ale także do sklepów, butików, wernisaży, na targi i do innego rodzaju miejsc publicznych.
Gabloty na manekiny wykonujemy na zamówienie, więc możemy je dopasować pod kątem wymiarów. Standardowe mogą mieć około pół metra szerokości i dwóch metrów wysokości, jednak w razie konkretnych potrzeb, możemy je wykonać z dokładnością co do centymetra. Wszystkie ściany mogą być wykonane ze szkła, co daje świetną widoczność pod każdym kątem. Jeśli klient tego wymaga, możemy zastosować też tylną ścianę w dowolnym kolorze z palety RAL. Istnieje też możliwość umiejscowienia w gablocie dodatkowych półek na dole lub na górze gabloty. W celu polepszenia widoczności wnętrza istnieje możliwość zamontowania dodatkowego świetlenia.
Same gabloty na manekiny charakteryzują się minimalistycznym wyglądem, który bardzo dobrze wkomponuje się w każde wnętrze i nie będzie rzucał się w oczy. Wizualną uniwersalność zawdzięcza zastosowaniu cienkich, lecz wytrzymałych profili aluminiowych i braku wielu elementów konstrukcji, które by rzucały się w oczy. Można je z powodzeniem wykorzystać w eleganckich wnętrzach. W zależności od potrzeb klientów możemy wykonać gabloty w wersji zamykanej na klucz, lub bez dodatkowego zamka.Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie na manekina jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych gablot używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy gablota jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi. Gabloty na puchary szkolne z przesuwną szybą wyposażone są w system prowadnic wykonanych z polichlorku winylu, co zmniejsza wagę całego produktu.


Konstrukcja gabloty wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom witryna ta ma najczęściej 40 cm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy gablota ma pomieścić większe manekiny lub znaczną ich ilość istnieje możliwość dodatkowego zwiększenia jej grubości. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Gabloty na manekiny wyposażone są w eleganckie białe podłoże meblowe, które poprawia estetykę prezentowanych manekinów. Na specjalne zamówienie możemy dostosować wygląd elementów meblowych do indywidualnych potrzeb. Wystarczy spytać o dostępność koloru, który będzie odpowiedni do wystroju wnętrza.


Gabloty na manekiny mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentacji w dzień oraz umożliwi prezentację również nocą. Gabloty mogą zostać oświetlone w całości, częściowo lub jedynie punktowo.

Rosnącą popularnością cieszą się gabloty na manekiny z fryzem, który w bardzo przejrzysty i estetyczny sposób przekazuje podstawowe informacje. We fryzie (szyldzie) można umieścić tekst oraz dołączyć elementy graficzne takie jak herb lub logo promocyjne, dzięki czemu całość będzie wyglądała dużo ładniej.

Najczęściej wybierane wymiary gablot:

50x40x190, 50x50x190, 80x40x190, 80x50x190, 100x40x190, 100x50x190,


opis gabloty na manekiny


Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Oprócz gablot wykonywanych w standardowych wymiarach, dużą część produkcji stanowią gabloty na manekiny na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec gabloty, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkaset realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Istnieje również możliwość zamówienia gablot wraz z ich profesjonalnym montażem w dowolnym miejscu w Polsce, jak i za granicą.

Wyposażenie:
– komplet kluczy do zamka,
– nóżki z regulacją wysokości.