DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty na puchary

Gabloty na puchary to przestronny produkt, dzięki któremu wyeksponujesz swoje trofea w profesjonalny i elegancki sposób, a przy tym zabezpieczysz je przed ewentualną kradzieżą. Gablota na puchary z otwieranym skrzydłem przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie wygodę i pełny dostęp. Zastosowanie systemu przesuwnego, który nie wymaga zbyt wiele miejsca do obsługi będzie przydatne dla osób korzystających z gabloty w wąskich pomieszczeniach czy zatłoczonych korytarzach. Uchylenie tam skrzydła z gabloty otwieranej mogłoby narazić przechodzących na niebezpieczeństwo. Gabloty wyposażone są w szklaną półkę z płynną regulacją wysokości, dzięki czemu można dostosować jej położenie do posiadanych pucharów. Gabloty wiszące na puchary zamykane są na klucz, który dostępny jest w wersji multi (jeden klucz do kilku gablot, bez potrzeby dopasowywania i oznaczania kilku kluczy). Jeżeli Twoja kolekcja pucharów jest znaczna lub nie masz możliwości powieszenia gabloty na ścianie, z pomocą przyjdą gabloty na puchary stojące. Nasze produkty wybierane są bardzo często przez instytucje publiczne, szkoły, uczelnie oraz kluby sportowe. Zauważalny jest również rosnący trend zakupowy u osób prywatnych i właścicieli firm.Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych gablot używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy gablota jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi. Gabloty na puchary szkolne z przesuwną szybą wyposażone są w system prowadnic wykonanych z polichlorku winylu, co zmniejsza wagę całego produktu.


Konstrukcja gabloty wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom gablota ta ma najczęściej 20 cm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy gablota aluminiowa na puchary ma pomieścić większe trofea lub znaczną ich ilość istnieje możliwość dodatkowego zwiększenia jej grubości. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


gabloty szklane na pucharyGabloty szklane na puchary wyposażone są w eleganckie białe podłoże meblowe, które poprawia estetykę prezentowanych trofeów. Na specjalne zamówienie możemy dostosować wygląd elementów meblowych do indywidualnych potrzeb. Wystarczy spytać o dostępność koloru, który będzie odpowiedni do wystroju wnętrza.


Gabloty mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych nagród w dzień oraz umożliwi prezentowanie ich również nocą. Witryna na puchary może zostać oświetlone w całości, częściowo lub jedynie punktowo.

Rosnącą popularnością cieszą się gabloty na puchary z fryzem, który w bardzo przejrzysty i estetyczny sposób przekazuje podstawowe informacje. We fryzie (szyldzie) można umieścić nazwę klubu, sołectwa, instytucji, urzędu czy szkoły. Można również dołączyć elementy graficzne takie jak herb gminy lub logo promocyjne, dzięki czemu szafka na puchary będzie wyglądała dużo ładniej.

Najczęściej wybierane wymiary gablot:

80x100x20, 80x100x25, 80x120x20, 80x120x25, 100x120x20, 100x120x25,


gablota na puchary


Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Oprócz gablot wykonywanych w standardowych wymiarach, dużą część produkcji stanowią gabloty na puchary sportowe na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec gabloty, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkaset realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Istnieje również możliwość zamówienia gablot wraz z ich profesjonalnym montażem w dowolnym miejscu w Polsce, jak i za granicą.

Wyposażenie:
– zawieszki do powieszenia na ścianie / nóżki z regulacją wysokości,
– komplet kluczy do zamka,
– szklana półka z płynną regulacją wysokości.