DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty wolnostojące STAND IN

Gabloty stojące STAND IN to stabilny produkt przeznaczony dla osób chcących prezentować swoje materiały wewnątrz budynku, w którym utrudnione lub niemożliwe jest korzystanie z gablot wiszących. Gabloty tego typu popularne są również w pomieszczeniach przeszklonych lub salach i holach, w których prowadzone są czasowe wystawy czy prezentacje. Wykonywane są one w wersji z otwieranym skrzydłem, co daje możliwość jednoczesnego korzystania z całej powierzchni magnetycznej, co natomiast sprzyja wygodnemu i estetycznemu rozmieszczeniu informacji. Symetryczne rozlokowanie kartek staje się przyjemne i przestaje sprawiać jakikolwiek kłopot. Zastosowanie odpowiednich uszczelnień między skrzydłem gabloty do prezentacji a jej ramą tworzy miejsce, które jest niedostępne dla owadów, kurzu oraz innych pyłów, które wpłynęłyby na estetykę prezentowanych informacji. Zawiasy użyte w tych gablotach gwarantują płynne i bezproblemowe użytkowanie, natomiast warstwa anodowana wpływa na estetykę oraz zabezpieczenie powierzchni. Solidna rama oraz skrzydło w gablocie STAND IN pozwala chronić ogłoszenia i informacje przed dostępem niepowołanych osób. Zastosowany zamek umożliwia dostęp tylko dla osób posiadających klucz, a przy tym idealnie komponuje się z całością gabloty. Użytkowanie w formie wolnostojącej umożliwiają solidne i trwałe nogi, wykonane z profili o długości 250cm. Zapewniają one stabilną pozycję gabloty oraz umożliwiają pewną obsługę.Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


W zależności od sposobu montażu gabloty STAND IN mogę występować w następujących wersjach:
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane na bok,
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane do góry.

Sposób otwierania wybierany jest na podstawie potrzeb Nabywcy. Ważną rolę odgrywa tutaj miejsce, w którym gablota będzie wykorzystywana oraz indywidualne preferencje. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie funkcji FREE w gablotach otwieranych do góry (wymagana wersja gabloty pogrubiona do 60mm). W dużym stopniu ułatwia ona korzystanie z gablot o większych rozmiarach, ponieważ wspomaga uniesienie skrzydła do góry oraz podtrzymuje je w pozycji otwartej.

Po zastosowaniu słupka na środku gabloty wolnostojące mogę występować w następujących wersjach:
– Gabloty dwuskrzydłowe,
– Gabloty jednoskrzydłowe dzielone.

Gabloty dwuskrzydłowe są doskonałym rozwiązaniem, gdy zapotrzebowanie na ilość ogłoszeń jest duże. Dwa skrzydła zastępują jedno duże, przez co waga pojedynczego skrzydła jest mniejsza i umożliwia swobodne otwieranie go na bok. Nie ma potrzeby stosowania lżejszego PLEXI w zamian za bardziej trwałe szkło hartowane. Gabloty jednoskrzydłowe dzielone podzielone są na dwie strefy. Strefa za przeszkleniem, która dostępna jest jedynie dla osoby posiadającej klucz. Druga strefa – ogólnodostępna, do której dostęp mają wszyscy mieszkańcy i przechodnie. Często wykorzystywana jest jako lokalna tablica ogłoszeń, gdzie każdy może zawiesić własną kartkę.


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych gablot używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy gablota jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi.


Konstrukcja gabloty wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom gablota ma 30 mm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy gablota ogłoszeniowa ma służyć do prezentowania materiałów niestandardowych istnieje możliwość zwiększenia grubości nawet do 400 mm. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Gabloty wyposażone są w białe, magnetyczne podłoże co zapewnia im większą trwałość i bezpieczeństwo. Wszelkie informacje, ulotki, plakaty czy inne materiały można umieszczać w gablocie za pomocą magnesów. Istnieje również możliwość zmiany koloru podłoża oraz wykonania gablot z podłożem korkowym lub tekstylnym.


Gabloty firmy mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych materiałów w dzień oraz umożliwi prezentowanie informacji również nocą.

Rosnącą popularnością cieszą się gabloty wolnostojące z fryzem, który w bardzo przejrzysty i estetyczny sposób przekazuje podstawowe informacje. We fryzie (szyldzie) można umieścić nazwę miejscowości, sołectwa, instytucji, urzędu czy szkoły. Można również dołączyć elementy graficzne takie jak herb gminy lub logo promocyjne, dzięki czemu całość będzie wyglądała dużo ładniej.

Najczęściej wybierane wymiary gablot:

50×70, 70×100, 80×80, 80×100, 80×120, 80×140, 90×60, 100×70, 100×80, 100×100, 100×120, 100×140,

100×150, 120×80, 120×90, 120×100, 120×120, 120×140, 140×80, 140×100, 140×120, 160×80, 160×100, 160×120,

180×80, 180×100, 180×120, 200×80, 200×100, 200×120, 220×80, 220×100, 220×120, 240×80, 240×100, 240×120,Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Oprócz gablot wykonywanych w standardowych wymiarach, dużą część produkcji stanowią gabloty stojące na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec gabloty wewnętrznej, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkaset realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Istnieje również możliwość zamówienia gablot wraz z ich profesjonalnym montażem w dowolnym miejscu w Polsce, jak i za granicą.

Wyposażenie:
– dwie nogi do użytku wewnętrznego,
– system połączenia gabloty z nogami,
– komplet kluczy do zamka.