DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty aluminiowe

gablota aluminiowaEksponowanie różnych przedmiotów w sklepach, muzeach, urzędach, antykwariatach, bibliotekach czy nawet przestrzeniach prywatnych wymaga odpowiedniego umeblowania. Produkowane przez nas gabloty aluminiowe ze szkła idealnie się do tego nadają- zapewniają przedmiotom dodatkową ochronę, a także pomagają w estetycznej ekspozycję. Gabloty mogą również ułatwiać komunikację z pracownikiem, petentem czy potencjalnym klientem. Do tego typu zadań idealnie pasują gabloty ogłoszeniowe czy informacyjne.

Produkując gabloty, przykładamy uwagę do estetyki, ponieważ chcemy by zdobiły one zarówno biblioteki i miejscach publiczne, jak i prywatne domy (miejsce na wartościowe zbiory). Cechuje je eleganckie wykonanie i funkcjonalność – można z nich komfortowo korzystać nawet w obiektach, w których często sięga się po przechowywane przedmioty.


Z czego wykonane są gabloty?

Gabloty wykonujemy z eleganckich profili aluminiowych oraz szkła, które jest przejrzyste i wytrzymałe.


Jak dużo waży gablota aluminiowa?

Wszystkie z gablot są produkowane na zamówienie, więc możemy indywidualnie dopasować się do potrzeb klienta. Wiadomo, że ciężar produktu jest ściśle związany z jego rozmiarem. Jeżeli gablota ma zostać powieszona na lekkiej ściance z płyty warto pomyśleć o podziale ekspozycji na kilka mniejszych gablot.


Czy dostęp do gablot jest swobodny?

Tak, swobodnie można korzystać z wnętrza gabloty. Możemy wykonać dwie wersje drzwiczek w gablocie: wersję przesuwaną i wersję skrzydłową. Obie wersje zamykane są na klucz.


witryna aluminiowaJakie rodzaj gablot aluminiowych możecie wykonać?

Wykonujemy gabloty ekspozycyjne, wolnostojące, a także gabloty do powieszenia na ścianie. Ponadto mogą to być przestrzenne witryny na przedmioty lub płaskie gabloty na ogłoszenia.


Potrzebuję oświetlonej ekspozycji. Czy to możliwe?

Tak. Na życzenie klienta możemy zamontować dodatkowe oświetlenie w postaci taśm LED lub oświetlenia punktowego.


Czy można spersonalizować gablotę pod względem kolorystyki?

Tak. W gablotach ogłoszeniowych plecy możemy wykonać w różnych kolorach z palety RAL. W witrynach istnieje możliwość zmiany płyty meblowej na inny model. Na specjalne zamówienie możemy również zmienić kolor profili aluminiowych.


Jakie są wymiary gablot aluminiowych?

Wykonujemy różne wersje gablot, a rozmiary dopasowujemy do potrzeb klienta. Mogą to być niewielkie, a także stosunkowo duże gabloty mające nawet 200 cm długości.


Potrzebuję zwykłej gabloty do ogłoszeń, czy to możliwe?

Tak. W ofercie mamy gabloty wolnostojące i standardowe gabloty wiszące na ogłoszenia nadające się do przestrzeni publicznych.


Potrzebuję gabloty do zamontowania na zewnątrz. Czy Wasze gabloty aluminiowe na ogłoszenia są odpowiednie?

W wariantach montowanych na zewnątrz produkt wyposażony jest w dodatkowe uszczelki, dzięki czemu korzystanie z nich możliwe jest również poza budynkiem.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące