DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty informacyjne – w co wyposażyć budynek usługowy?

gabloty do budynkuBudynki usługowe, przemysłowe, a także dowolne obiekty publiczne, wymagają odpowiedniego dostosowania do potrzeb użytkowników. W zależności od charakterystyki obiektu wymaga on umieszczenia na ścianach tablic informacyjnych, ekspozycji, czy też plakatów, lub banerów. Biorąc pod uwagę, że często takie przedmioty powinny być zabezpieczone przed osobami postronnymi, lub warunkami atmosferycznymi, jeśli są umieszczane na zewnątrz, warto wykorzystać gabloty informacyjne szklane wewnętrzne lub zewnętrzne.


Ekspozycja ogłoszeń na zewnątrz i wewnątrz budynków publicznych

Zakłady pracy, galerie handlowe, a także dowolne inne obiekty publiczne wymagają powierzchni na ekspozycję ogłoszeń wszelkiego rodzaju. Mogą to być informacje dotyczące godzin pracy obiektu, zakresu oferowanych usług, informacji o podmiotach działających w budynku, lub dowolnych informacji, które są niezbędne dla użytkowników, lub osób postronnych. Często są to newralgiczne informacje, które powinny być odpowiednio zabezpieczone. Idealnie do tego nadają się gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnętrzne. Mogą to być gabloty wieszane na ścianach, lub gabloty wolnostojące. Jest to eleganckie rozwiązanie, które jednocześnie zdecydowanie ułatwia pracę administratorowi obiektu, który nie musi bać się o zniszczenie tablic informacyjnych. Produkty, takie jak gabloty PROsymetric są solidnie wykonane i istnieje możliwość wyposażenia ich w zamek otwierany na klucz.


Banery reklamowe i informacyjne w obiektach usługowych

Większość dużych, a nawet małych budynków usługowych potrzebuje miejsca na ekspozycję swoich banerów reklamowych i reklamowo-informacyjnych. Mogą to być niewielkie plakaty, lub duże banery o powierzchni nawet kilku metrów kwadratowych. Zazwyczaj są one umieszczane na zewnątrz budynków, więc trzeba je zabezpieczyć od niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także ewentualnej ingerencji osób postronnych. Najlepszym rozwiązaniem na zabezpieczenie materiałów o mniejszych rozmiarach będą wieszane gabloty szklane, które są łatwe w otwieraniu, a także świetnie eksponują ulotki i plakaty. W razie konieczności można je też wyposażyć w dodatkowe oświetlenie LED.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące