DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty na modele

gablota na modele samochodówZ czego wykonujemy gabloty szklane na modele?

Nasze gabloty wykonujemy ze szkła i profili aluminiowych, które pozwalają połączyć wysoką trwałość i wytrzymałość gablot z estetyką na najwyższym poziomie. Dzięki temu mogą one służyć do ekspozycji w sklepie, muzeum, a także prywatnym salonie lub gabinecie.


Ile modeli zmieści się do gabloty?

Gabloty na zamówienie realizujemy pod konkretny wymiar podany przez klienta. Jesteśmy w stanie dopasować wielkość gabloty do indywidualnych potrzeb zarówno pod kątem wysokości, jak i szerokości witryny. Ponadto w razie potrzeby dopasujemy ilość półek tak, by można było na nich ustawić modele o pożądanej wysokości.


Jak duże obciążenie wytrzyma gablota na modele?

Profile aluminiowe i grubość szkła, z których wykonujemy gabloty na zamówienie, są dobierane pod indywidualne potrzeby Zamawiającego. Szkło jest wystarczająco mocnym materiałem, by wykorzystać je do wyeksponowania modeli samochodów, modeli do sklejania, a także innych eksponatów o podobnych gabarytach.


Z czego wykonane są półki gabloty?

Półki wykonujemy ze szkła o odpowiedniej grubości zapewniającego optymalną wytrzymałość, a także pełną przejrzystość ekspozycji.


Gdzie wykorzystywane są nasze witryny na modele?

Ofertę kierujemy zarówno do podmiotów komercyjnych, takich jak sklepy, podmiotów publicznych, takich jak muzea czy osób prywatnych, szukających estetycznej i funkcjonalnej gabloty.


Jakie są rodzaje gablot?

Dostosowując się do potrzeb klienta, realizujemy gabloty wewnętrzne i zewnętrzne. Różnią się one tym, że wersje zewnętrzne mają uszczelkę sprawiającą, że do wnętrza nie dostaje się woda. Sprawia to, że modele są bezpieczniejsze, gdy ekspozycja umiejscowiona jest na zewnątrz budynku.


Jak zabezpieczona jest szklana gablota na modele?

Każdą z gablot możemy wyposażyć w zamek na kluczyk, który uniemożliwi dostanie się do środka osobom postronnym.


gabloty modelarskieCzy modele w gablocie będą dobrze widoczne?

Nasze gabloty są zaprojektowane tak, by widoczność półek ekspozycyjnych była jak najlepsza. Cała witryna jest w pełni przeszklona, a to sprawia, że modele są świetnie widoczne niezależnie od kąta patrzenia na gablotę.


Jaki kolor mają szyby gabloty pod modele?

Standardowo wykorzystujemy zwykłe szkło float, które jest przezroczyste i zapewnia optymalną widoczność, a także nie zniekształca kształtów modeli. Na życzenie klienta możemy jednak zastosować szkło innego rodzaju, takie jak kolorowe lub przydymione.


Czy gabloty na modele są oświetlane?

Nasze witryny nie mają zamontowanego oświetlenia, jednak tył gablot jest tak wykonany, że nic nie stoi na przeszkodzie, by wywiercić dziury rewizyjne na dodatkowe kable do listwy LED lub żarówek oświetlających gablotę.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

gablota na model gablota na modele kolejowe