DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty szklane, a wystrój nowoczesnego wnętrza

gabloty loftPlanując wystrój nowoczesnego wnętrza, warto dobrze przemyśleć, jakie akcesoria do niego pasują. Gabloty szklane i witryny są świetną alternatywą dla tradycyjnych mebli, więc warto je zastosować. Są ona na tyle uniwersalne, że można je wykorzystać na przeróżne sposoby, a będą pasować i do małych mieszkań, i do domów oraz loftów.


Czym charakteryzują się nowoczesne wnętrza?

Projektując lub aranżując wnętrze według nowoczesnej stylizacji, zazwyczaj stosuje się popularne w dzisiejszych trendach materiały. Wśród nich bardzo często pojawiają się stalowe, aluminiowe i szklane elementy. Przeszklone balustrady, czy minimalistyczne regały ze szklanymi półkami na tle dużych panoramicznych okien coraz częściej są stosowane w wielu projektach. Są to materiały bardzo trwałe i eleganckie, więc niewątpliwie ma to swoje uzasadnienie. Do takiego wystroju idealnie pasują wszelkiego rodzaju szklane gabloty wewnętrzne wykonane ze szkła i aluminiowych profili.


Gabloty szklane i witryny w nowoczesnym wystroju

Stosując witryny wiszące lub witryny stojące można z łatwością wpisać się w nowoczesną aranżację. Firma PROsymetric wykonuje takie produkty pod konkretny wymiar, więc nie ma problemu z dopasowaniem ich do indywidualnych potrzeb. Ponadto mogą one zostać wykonane na bazie profili aluminiowych pomalowanych na dowolny kolor. To samo dotyczy tła gablot, a to z kolei daje ogromne możliwości aranżacyjne. Jedną z możliwości jest zamówienie gabloty w kolorze takim, jak otaczające je meble i ściany, a drugą zastosowanie kontrastowych kolorów, co wygląda niezwykle efektownie.
Współczesne wnętrza często ozdabia się punktowym oświetleniem LED lub taśmami LED’owymi. Gablota lub witryna może także być w ten sposób podświetlona, co wraz z ekspozycją będzie się świetnie prezentować. Montując oświetlenie w gablocie szklanej, nie ma przeszkód, by zastosować je w różnej kolorystyce, co doda wnętrzu charakteru.


Co można wyeksponować w szklanych gablotach w domu

Nie ulega wątpliwości, że gabloty wewnętrzne szklane wolnostojące, lub wiszące są niezwykle eleganckie. Z powodzeniem sprawdzą się w pomieszczeniach, takich jak:

  • biura i gabinety,
  • przedpokoje,
  • ciągi komunikacyjne w domu, lub budynku publicznym.

W gablotach szklanych można eksponować swoje kolekcje militariów, pamiątek rodzinnych, antyków, czy dowolnych zbiorów. Dzięki temu, że są całe przeszklone, całe wnętrze jest świetnie widoczne i wygląda to o wiele bardziej efektownie, niż na półce w zwykłym regale.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące