DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Jak ciekawie wyeksponować puchary i medale?

puchary i medale w gablocieJesteś zapalonym biegaczem i startujesz w imprezach masowych? Na pewno masz wiele medali, które są świetną pamiątką samych imprez, a także miesięcy przygotowań i treningów. Gabloty na puchary i witryny wewnętrzne na medale to idealny sposób na wyeksponowanie swojej kolekcji pamiątek sportowych. Sprawdzą się one nie tylko w klubach, ale także w domach prywatnych lub gabinetach.


Medale z imprez biegowych – jak wyeksponować?

Biegacze z każdej imprezy biegowej przywożą efektowne medale za ukończenie biegu. Tylu ilu jest biegaczy, tyle sposobów na ekspozycję swojej kolekcji, ale tym, co łączy wszystkich, jest sentymentalne podejście do swoich zbiorów. Biorąc pod uwagę, że medale biegowe są bardzo starannie wykonywane i świetnie się prezentują, warto je ciekawie wyeksponować, gdyż mogą stanowić ozdobę salonu, pokoju, czy domowego gabinetu. Wieszanie ich na ścianie nie zawsze będzie najlepszym pomysłem. Świetnie zaś sprawdzi się gablota lub witryna wisząca.

Takie gabloty są bardzo minimalistyczne, ale estetyczne i pozwalają na równomierne rozwieszenie swoich medali na tylnej ściance. Wystarczy do tego wykorzystać standardowe gwoździe samoprzylepne i przymocować je do tylnej ściany. Ciekawą opcją jest też umiejscowienie na tylnej ścianie gabloty także zdjęć z biegów. Wykorzystując witrynę odpowiednio dużej wielkości, uzyskuje się ogromne możliwości w tym względzie. Biegacze mają spore możliwości w dopasowaniu koloru witryny do swoich preferencji zarówno pod względem koloru tylnej ściany, jak i samej witryny.


Witryny na puchary z zawodów

Przywozisz statuetki i puchary z zawodów biegowych? Najlepszym sposobem na wyeksponowanie trofeów będzie gablota na puchary stojąca lub wisząca. Tego typu akcesorium jest bardzo wygodne, gdyż gablotę można z łatwością powiesić, a kupując ją na zamówienie, można dopasować ją rozmiarem do posiadanych pucharów. Ponadto tak samo, jak w przypadku witryn na puchary, można na ściance tylnej umieścić swoje zdjęcia z zawodów. Ciekawym rozwiązaniem jest też wyposażenie gabloty w dodatkowe oświetlenie efektownie eksponujące kolekcję pucharów.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota ogłoszeniowa wewnętrzna


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące