DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Proporczyki – czyli jak zbierać pamiątki w klubie sportowym?

przechowywanie proporczykowKluby piłkarskie, siatkarskie, lekkoatletyczne, a także stowarzyszenia sportowe mają wiele okazji, by zbierać cenne pamiątki. Proporczyki to coś, co stało się powszechne w sporcie i coraz większa część klubów sportowych z różnych dyscyplin wdraża zwyczaj wymieniania się nimi. Niewątpliwie są to istotne pamiątki dla historii klubów, zwłaszcza tych mniejszych, które mając okazję spotykać się z bardziej renomowanymi rywalami, mogą skompletować okazałą na swoje możliwości kolekcję. Pozwoli ona upamiętnić historię klubu nadając mu większej rangi. Sprawdź, jak wyeksponować ciekawe pamiątki i stworzyć ciekawą kolekcję w budynku klubowym.


Proporczyki piłkarskie – czy warto zbierać?

Proporczyki piłkarskie to niezwykle ciekawa pamiątka, szczególnie dla klubów z mniejszych lig. Grając np. w pucharze Polski, mogą one często spotykać się z dużo bardziej renomowanymi rywalami, a takie spotkania są zazwyczaj istotnym wydarzeniem w skali całego miasta lub regionu. Budując ekspozycję takich proporczyków i eksponując ją w budynku klubowym, pokazuje się gościom swoją tradycję, a to pozytywnie wpływa na wizerunek całego klubu. Gabloty na sztandar lub zwykłe witryny wiszące są dobrym miejscem, by wywiesić kompletowane przez lata proporczyki.


Ekspozycja z proporczyków sportowych – propozycja wystroju lokalu

Jeśli kolekcja jest odpowiednio pokaźna, warto to zrobić także np. w klubowym barze. Ekspozycja złożona z proporczyków jest także ciekawym pomysłem na ozdobienie baru lub innego lokalu gastronomicznego. Takie kolekcje mogą dotyczyć klubów sportowych z różnych dyscyplin z różnych okresów historii. Zawsze będą ciekawym eksponatem historycznym, a tego typu kolekcja jeśli zostanie ciekawie zaprezentowana, może świetnie wyglądać. Prowadząc lokal, nie trzeba samodzielnie zbierać proporczyków – można kupić gotową kolekcję. Na portalach ogłoszeniowych można z łatwością znaleźć setki ofert całych kolekcji proporczyków zawierających nawet po kilkaset egzemplarzy.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota ogłoszeniowa wewnętrzna


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące