DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Referencje

Dzięki skutecznej kontroli jakości produktów i zaangażowaniu w pracę z dumą otrzymujemy liczne podziękowania za współpracę. W tym miejscu również chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim dotychczasowym partnerom za zaufanie jakim nas obdarzono. To dzięki Wam czujemy się potrzebni i wierzymy, że nadal będziemy skutecznie rozwiązywać Wasze problemy związane z prezentowaniem informacji. Poniżej publikujemy kilka ocen naszej firmy:


“Firma Aluprest Mateusz Halicki, z siedzibą w Głodowie 5/1, 76-020 Bobolice, NIP: 4990498891, REGON: 321182254, świadczyła dla Nadleśnictwa Smolarz w ramach umowy nr SA.271.30.2021 z dnia 27.08.2021 r. usługę polegającą na dostawie gablot informacyjnych przed siedziby leśnictw Zamawiającego w ilości 13 szt. o wartości łącznej ……………. zł brutto.
Zlecona dostawa gablot została wykonana w terminie, rzetelnie, profesjonalnie, w pełnym zakresie, bez zarzutu. Przedmiot dostawy do dziś służy z powodzeniem Zamawiającemu i użytkownikom. Szczególnie cenimy sobie terminowość, i możliwość kontaktu na każdym etapie realizacji umowy.
Mając powyższe na uwadze stwierdzamy, że Aluprest Mateusz Halicki jest godnym polecenia Wykonawcą. Przedmiot umowy został wykonany terminowo i z należytą starannością.”

Andrzej Jeżyk, Nadleśniczy Nadleśnictwa Smolarz

ZOBACZ ORYGINALNĄ TREŚĆ


“Wydział Administracji Urzędu Miejskiego w Jaworznie, ma przyjemność zarekomendować korzystanie z usług firmy PROsymetric z siedzibą w Bobolicach. W październiku bieżącego roku zakupiliśmy od firmy przeszklone gabloty informacyjne w ilości szesnastu sztuk, w dwóch wymiarach (140×100 oraz 80×100). Gabloty wykonane są z anodowanych profili aluminiowych, zawierają białe, magnetyczne płyty wewnętrzne. Każda z gablot zamykana jest przy użyciu przesuwnego szkła hartowanego, jednocześnie zawiera wmontowany zamek wraz z kompletem kluczy.
Gabloty zostały do nas dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej w nienaruszonym stanie, gdyż Sprzedawca zadbał o to, by każda z gablot była opakowana w oddzielną paczkę. Zarówno dostawa jak i wszelkie niezbędne formalności, zostały dopełnione w sposób terminowy, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
W związku z tym mogę z pełnym przekonaniem polecić PROsymetric, jako rzetelnego dostawcę gablot.”

Anna Graczek, Urząd Miejski Jaworzno

ZOBACZ ORYGINALNĄ TREŚĆ


“Wspólnota Mieszkaniowa informuje, że firma PROsymetric dostarczała środki prezentacji wizualnej na potrzeby obsługiwanych nieruchomości. Zadanie zostało zrealizowane z należytą starannością, fachowo i terminowo. Kontakt z firmą przebiegał szybko i sprawnie. Dostarczone towary odznaczają się wysoką jakością wykonania i dbaniem o szczegóły.
Chcielibyśmy polecić firmę PROsymetric jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w realizacji i dostawie środków prezentacji wizualnej.”

PREZES WSPÓLNOTY: Paweł Podgórski

ZOBACZ ORYGINALNĄ TREŚĆ


“Z przyjemnością informujemy, że firma PROsymetric jest sprawdzonym i godnym polecenia producentem środków prezentacji wizualnej. Zlecenie, które zostało złożone przez nasze przedszkole zostało zrealizowane rzetelnie i terminowo, a kontakt z przedstawicielem firmy przebiegał sprawnie.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i rekomendujemy firmę PROsymetric jako solidnego i doświadczonego partnera w zakresie dostawy środków prezentacji wizualnej.”

DYREKTOR: mgr Wiesława Komadowska, Przedszkole Miejskie nr 4 w Zamościu

ZOBACZ ORYGINALNĄ TREŚĆ