DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze to niezbędne akcesorium, by elegancko wyeksponować swoje banery, tablice informacyjne, a nawet zdjęcia na wystawach. W naszej ofercie można znaleźć szerokie spektrum ścianek zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności, ale przy zachowaniu walorów estetycznych na najwyższym poziomie. Wszystkie ścianki reklamowe w PROsymetric wykonujemy z eleganckich profili aluminiowych. Minimalistyczny design sprawia, że te modułowe systemy wystawiennicze są uniwersalne pod względem wyglądu i można je wkomponować w każdy wystrój, a także otoczenia na zewnątrz.


Ścianki ekspozycyjne – na wystawy, do biur, lokali usługowych, informacyjne

Produkowane przez nas ścianki targowe świetnie sprawdzą się w biurach do ekspozycji banerów firmowych, logotypów, prezentacji produktów lub treści informacyjnych. Takie samo zastosowanie znajdą w obiektach usługowych i handlowych.
Ze względu na elegancki wygląd dostępne u nas ścianki wystawowe można wykorzystać na wystawach do prezentacji zdjęć. Ze względu na to, że są relatywnie lekkie można je z łatwością wykorzystywać przy ekspozycjach czasowych i w miejscach, w których wymagana jest mobilność. Jest to także świetny sposób do wykorzystania przy kampaniach informacyjnych firm, miast i innych instytucji.


Ścianki wystawiennicze pod wymiar

Nasze produkty wykonujemy na zamówienie klienta, więc jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb. Ścianki targowe zostały tak zaprojektowane, by można było je wykonać w różnych rozmiarach, a także łączyć w moduły. Istnieje możliwość zamówienia ścianki na targi w wersji pojedynczej wolnostojącej lub jako ścianki reklamowe modułowe, które łączy się w całość, tworząc długie rzędy. Wszystkie z nich charakteryzują się wysokim poziomem stabilności. Gwarantują również dobrą widoczność ekspozycji niezależnie od tego, pod jakim kątem się patrzy.


Ścianki wystawiennicze plenerowe

Ścianki promocyjne wykonujemy w dwóch wariantach – zewnętrznych i wewnętrznych. Ścianki wystawiennicze zewnętrzne wyposażone są w podłoże, które jest bardziej odporne na temperatury czy chuligańskie wybryki. Ścianki plenerowe powinny zostać odpowiednio zamocowane do podłoża, by uniknąć ich przewrócenia przez wiatr lub nieodpowiedzialnych przechodniów. Ponadto ścianki ekspozycyjne zewnętrzne wyposażone są w systemowe zaślepki słupka, przez co woda opadowa nie wpływa do ich wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i bezpośredniego kontaktu.Spytaj o cenę Twojej tablicy, to nic nie kosztuje!


ścianka ekspozycyjnaKonstrukcja ścianek wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskują one profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom ścianki muzealne mogą mięć dopasowane do wymogów wymiary zewnętrzne. W przypadku gdy ścianka reklamowa prosta ma pomieścić wypełnienie o innej wysokości wystarczy belkę podtrzymującą zamocować niżej. W ten sposób samodzielnie dopasujemy przestrzeń roboczą ścianki dla muzeów do własnych potrzeb. Zmiana szerokości ścianki typu outdoor wymaga wymiany belek na szersze.


Najczęściej wybierane wymiary ścianek wystawienniczych:

70×100, 100×100, 70×120, 100×120, 150×100,


ścianki reklamowe


Spytaj o cenę Twojej tablicy, to nic nie kosztuje!


Oprócz ścianek wykonywanych w standardowych rozmiarach, część produkcji stanowią ścianki na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec ścianki, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkanaście realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Ścianki reklamowe i wystawiennicze – Producent