DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Tablice korkowe DREWNO

Tablice korkowe w ramie drewnianej.

Jako producent tablic korkowych jesteśmy w stanie zaoferować zarówno produkty w najpopularniejszych rozmiarach jak i tablice produkowane pod wymiar. Współpracujemy z firmami czy instytucjami, które tablice wykorzystują na własne potrzeby oraz z hurtownikami zajmującymi się dalszą dystrybucją. Tablica korkowe są najpopularniejszym środkiem prezentacji informacji w biurze, na klatce, na korytarzu czy w domu. Doskonale sprawdzają się jako organizer czasu, harmonogram pracy czy po prostu jako prezenter ważnych informacji. Z naszych tablic można korzystać zarówno w pionie, jak i w poziomie. Najczęściej wykorzystywane są do wieszania notatek, karteczek, wizytówek czy zleceń za pomocą pinezek. Świetnie zdobi każdą przestrzeń.

Powierzchnia korkowa tablic wzmocniona jest płytą, by zapewnić bardziej komfortową pracę oraz uzyskać wyższy współczynnik wytrzymałości. Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego.


Spytaj o cenę Twojej tablicy, to nic nie kosztuje!


Nasze produkty zszywane są za pomocą profesjonalnych zszywek “Power Twist” renomowanego producenta, przeznaczonych do łączenia ram produktów na całym świecie. Do łączenia nie używamy tradycyjnych zszywaczy.

Rama tablic wykonywane są z listew sosnowych połączonych pod kątem 45 stopni. Całość pakowana jest w folię, co zapobiega zawilgoceniu oraz zabrudzeniu się tablic.

Każda tablica GRATIS otrzymuje zestaw startowy, w skład którego wchodzi komplet zawieszek do mocowania tablicy oraz gwoździki. Zestaw może być powiększony o pinezki beczułki oraz inne akcesoria wybrane przez zamawiającego.