DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty do kościoła

gablota koscielnaEleganckie gabloty do kościoła w wersjach stojących i wiszących to sposób na dyskretną ekspozycję ogłoszeń i innych materiałów informacyjnych. W naszej ofercie dostępne są również witryny, w których można umieścić różnego rodzaju przedmioty takie jak relikwie czy zdobione figury. Z naszej strony oferujemy wykonane na zamówienie gabloty dopasowane pod kątem potrzeb klienta i dokładnych wytycznych w zakresie rozmiaru, koloru, a także rodzaju gabloty. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc zapraszamy do kontaktu zarówno klientów ze standardowymi jak i niecodziennymi potrzebami.


W jakich wersjach dostępne są gabloty do kościoła?

Wykonujemy gabloty przystosowane do powieszenia na ścianie, jak i wersje wolnostojące, które są umieszczone na aluminiowych słupach i dostosowane do montażu w gruncie lub na posadzce przy pomocy specjalistycznych akcesoriów montażowych.


Czy gabloty są wystarczająco estetyczne na potrzeby kościołów i obiektów sakralnych?

Do realizacji gablot do kościołów wykorzystujemy wysokiej jakości materiały gwarantujące odpowiedni poziom estetyki, a ponadto jesteśmy w stanie dopasować kolorystykę do potrzeb klienta. Na zamówienie mogą to być więc eleganckie i stonowane kolory, jak i inne warianty dostępne w palecie RAL, jeśli takie pasują do miejsca montażu. Gabloty są odpowiednie zarówno do kościołów, jak i cmentarzy, muzealnych ekspozycji sakralnych, czy też do kancelarii do eksponowania ogłoszeń.


gablota na relikwieCzy gabloty są dopasowane do miejsc publicznych?

W zależności od potrzeb klienta możemy zamontować w gablotach zamki, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do ekspozycji ogłoszeń pod kościołami lub wewnątrz nich. Dzięki zamkom żadna z osób postronnych nie będzie w stanie dostać się do wnętrza. Ponadto gabloty posiadają zaokrąglone narożniki, co zwiększa bezpieczeństwo używania ich w obiektach publicznych.


Potrzebuję gablotę na relikwie. Czy taki produkt również wykonujecie?

Tak. Gabloty na relikwie produkowane są w wersji przestrzennej, by w łatwy sposób można było umieścić relikwiarze wewnątrz. Najczęściej gabloty te wewnątrz wyściełane są tkaniną w wybranym kolorze, a drzwiczki zamykane są dla bezpieczeństwa na klucz.


Czy gabloty można montować tylko wewnątrz kościołów?

Nasze produkty oferujemy w dwóch wersjach. Podstawowe są przystosowane do montażu wewnątrz pomieszczeń. Proponujemy też warianty zewnętrzne, które są wyposażone w uszczelkę, która sprawia, że gabloty można montować na ścianach zewnętrznych bez obawy o przemoczenie ogłoszeń. Gabloty do kościoła wolnostojące można zaś umiejscowić w dowolnym miejscu, a sama gablota nie musi być niczym osłonięta, gdyż jest w pełni odporna na wszelkie warunki atmosferyczne – w tym deszcz, śnieg, mróz, a także upały.


Czy gabloty można spersonalizować?

W naszej ofercie dostępne są też gabloty z fryzem, które mają miejsce na panel z nazwą parafii, grafiką lub danymi kontaktowymi.

gablota kościelna dwuskrzydłowa z fryzemProdukty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące