DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty na klatki schodowe

gabloty ogłoszeniowe na klatki schodowePraktyczne gabloty na klatki schodowe to niezbędny element wyposażenia dla administratorów i zarządców wspólnot mieszkaniowych, a także osób zarządzających obiektami publicznymi lub ogólnodostępnymi. Takie gabloty pozwalają na estetyczne eksponowanie ogłoszeń bez obawy, że zostaną zerwane lub uszkodzone. W naszej ofercie znajdują się gabloty w różnych wariantach przystosowanych do potrzeb zarządców oraz spółdzielni mieszkaniowych.


Czy gabloty na klatki schodowe są bezpieczne?

Produkowane przez nas gabloty na klatki schodowe są wykonane z solidnych profili aluminiowych i szkła hartowanego, przez co nie istnieje obawa, że zostaną przypadkiem zniszczone. Szkło hartowane jest 7 razy mocniejsze niż zwykłe szkło, a profile mają wymiar 30mm dzięki czemu są wytrzymałe. Takie materiały nie ulegają zniszczeniu pod wpływem czasu, więc zachowają swoją funkcjonalność i estetykę przez wiele lat. Można je zniszczyć tylko celowo przez akt wandalizmu. Gabloty wyposażone są w zaokrąglone narożniki, przez co są dużo bezpieczniejsze dla osób wchodzących po schodach, a w szczególności dla dzieci.


Potrzebuję gabloty na klatkę schodową z zamkiem. Czy to możliwe?

Tak, wykonujemy gabloty zamykane na kluczyk, co jest rozwiązaniem polecanym zarządcom i administratorom, którzy wykorzystują gablotę do wieszania ogłoszeń i chcą zadbać, by żadne z nich nie zostało zerwane. Dodatkowo takie zamknięcie uniemożliwia osobom postronnym naklejania swoich ogłoszeń. Do dyspozycji mieszkańców możemy wykonać ogólnodostępne tablice ogłoszeniowe bez zamknięcia.


Potrzebuje gabloty w różnych wielkościach. Czy można takie zamówić?

Nasze gabloty realizujemy na zlecenie klienta, więc jesteśmy w stanie wykonać gabloty we wszystkich powszechnie używanych rozmiarach. Zapraszamy do kontaktu w celu doprecyzowania, jakie wymiary są potrzebne.


gabloty dla spółdzielniCzy gabloty ogłoszeniowe na klatki można wyposażyć w oświetlenie?

Tak. Gabloty pogrubione wykonane są z profili aluminiowych i szkła, więc nie ma żadnego problemu z montażem i eksploatacją oświetlenia w formie taśm LED lub standardowych lamp oświetleniowych przystosowanych do doświetlania ścian. Takie oświetlenie możemy zamontować na całej tablicy lub eksponując tylko konkretne miejsca.


Czy gabloty można montować tylko wewnątrz klatek schodowych?

Nie. Wykonujemy wersje wewnętrzne, a także zewnętrzne, które są wyposażone w uszczelki umożliwiające montaż na zewnątrz. Takie gabloty są w pełni odporne na warunki atmosferyczne, a w tym na zachlapanie.


Nie mam możliwości montażu gabloty na ścianie. Czy jest inna opcja?

Tak. Wykonujemy nie tylko gabloty do powieszenia na ścianie, ale także wersje wolnostojące przystosowane do posadowienia w gruncie, na chodniku lub posadzce.


Czy gabloty można dopasować do aranżacji wnętrza?

Używamy minimalistycznego i eleganckiego wzornictwa, więc nasze gabloty są dopasowane do każdego wystroju wnętrza i zdobią otoczenie. Ponadto tablice mogą być wykonane w zróżnicowanej kolorystyce adekwatnej do reszty otoczenia. Dodatkowo możemy wyposażyć gablotę w ozdobne taśmy LED w różnych kolorach.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna  gablota ogłoszeniowa wewnętrzna


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne