DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Witryny wiszące

Witryna wisząca najczęściej wybierana jest przez osoby, chcące w doskonały sposób prezentować różnorodne przedmioty czy produkty w pomieszczeniach o ograniczonej ilości miejsca. Ze względu na możliwość powieszenia na ścianie (szklana szafka), może doskonale uzupełnić wystrój pomieszczenia wypełnionego biurkami, szafkami czy komodami. Pomoże również w ekspozycji na korytarzach szkolnych, holach uczelnianych czy ciągach komunikacyjnych w urzędach, instytucjach publicznych czy przedsiębiorstwach. Znakomity wygląd witryny szklanej przyciąga uwagę odwiedzających, a samo wnętrze zyskuje ekskluzywny wygląd. Witryny są zamykane na klucz co pozwala chronić zawartość przed zabrudzeniem, kradzieżą czy niefortunnym uszkodzeniem. Produkt posiada szklane półki z płynną regulacją wysokości, co niewątpliwie przyczynia się do komfortu użytkowania i dostosowania przestrzeni do Twoich potrzeb. Oszklone witryny dostępne są w wersji przesuwanej, jednodrzwiowej oraz dwudrzwiowej otwieranej na boki. Jeżeli masz własną koncepcję witryny ze szkłem uwzględniającą wymiary, ilość półek czy kolor napisz do nas!Spytaj o cenę Twojej witryny, to nic nie kosztuje!


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie szklanej jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych witryn używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy witryna jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi.


Konstrukcja witryny wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom witryna ta ma najczęściej 50 cm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy witryna ma pomieścić większe przedmioty lub znaczną ich ilość istnieje możliwość dodatkowego zwiększenia jej grubości. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Witryny mogą być wyposażone w eleganckie elementy meblowe, które poprawią estetykę prezentowanych przedmiotów. Na zamówienie możemy dostosować wygląd elementów meblowych do indywidualnych potrzeb. Wystarczy spytać o dostępność koloru, który będzie odpowiedni do wystroju wnętrza.


Przeszklone witryny mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych przedmiotów w dzień oraz umożliwi prezentowanie ich również nocą. Witryny mogą zostać oświetlone w całości, częściowo lub jedynie punktowo.Spytaj o cenę Twojej witryny, to nic nie kosztuje!


Oprócz witryn wykonywanych w standardowych rozmiarach, część produkcji stanowią witryny wiszące na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec witryny, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkanaście realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta.

Wyposażenie:
– zawieszki do powieszenia na ścianie,
– komplet kluczy do zamka,
– szklane półki z płynną regulacją wysokości.