DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Witryny stojące

Witryna stojąca to produkt dedykowany osobom, chcącym doskonale wyeksponować różnego rodzaju przedmioty czy produkty. Jest niezastąpiona w rozmaitych przedsiębiorstwach, bibliotekach, szkołach, uczelniach, muzeach czy urzędach. Witryny sklepowe wykorzystywane są zwykle do prezentowania klientom produktów luksusowych o znacznej wartości. Często znajdziemy je u jubilera gdzie prezentowana jest w nich biżuteria (gabloty jubilerskie) czy w sklepach elektronicznych gdzie sprzedawcy umieszczają w nich sprzęt komputerowy czy telefony komórkowe (meble sklepowe). Prócz drogich produktów witryny szklane mogą również pomieścić przedmioty mające wartość historyczną, emocjonalną lub które darzymy ogromnym sentymentem. Sprawdzą się jako gabloty szklane stojące na modele, eksponaty muzealne, medale, trofea czy wystawy szkolne. Znakomity wygląd przyczynia się do wzrostu zainteresowania u odwiedzających, a sam lokal zyskuje ekskluzywnie wyglądające wnętrze. Dzięki możliwości zamykania na klucz witryna dodatkowo chroni umieszczone w niej przedmioty przed kradzieżą, zabrudzeniem czy niefortunnym uszkodzeniem. Możliwość dotykania zostaje ograniczona przeszkleniem. Witryny te wyposażone są w półki z płynną regulacją wysokości, dzięki czemu można dostosować ich położenie w zależności od wysokości umieszczanych przedmiotów. Gabloty sklepowe dostępne są w wersji jednodrzwiowej oraz dwudrzwiowej otwieranej na boki. Ilość drzwi zależna jest zwykle od wielkości witryny. Nasze witryny wykonywane są głównie według wytycznych Zamawiającego, który może dostosować wielkość witryny oraz liczbę półek do ilości i wielkości prezentowanych przedmiotów. W ten sposób witryny skrojone są pod Twoje indywidualne potrzeby. Skrzydła witryn wykonywane są zwykle w wersji bez aluminiowej ramy. Dół witryny może być wykonany z płyty meblowej. Może również zostać osadzony na cokoliku lub szafce z drzwiczkami czy szufladami. Ponadto regały szklane usadowione są na nóżkach lub kółkach. Wszystkie te elementy wpływają na możliwość wykorzystania witryn w coraz to nowych branżach. Zauważalny jest rosnący trend zakupowy u osób prywatnych oraz wykorzystanie witryn ekspozycyjnych na targach branżowych i konferencjach.Spytaj o cenę Twojej witryny, to nic nie kosztuje!


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie szklanej stojącej jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych witryn używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy witryna jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi.


Konstrukcja witryny wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom witryna ta ma najczęściej 50 cm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy witryna ma pomieścić większe przedmioty lub znaczną ich ilość istnieje możliwość dodatkowego zwiększenia jej grubości. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


Witryny mogą być wyposażone w eleganckie elementy meblowe, które poprawią estetykę prezentowanych przedmiotów. Na zamówienie możemy dostosować wygląd elementów meblowych do indywidualnych potrzeb. Wystarczy spytać o dostępność koloru, który będzie odpowiedni do wystroju wnętrza.


Witryny mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych przedmiotów w dzień oraz umożliwi prezentowanie ich również nocą. Witryny mogą zostać oświetlone w całości, częściowo lub jedynie punktowo.Spytaj o cenę Twojej witryny, to nic nie kosztuje!


Oprócz witryny sklepowe aluminiowe wykonywane w standardowych kształtach, część produkcji stanowią witryny stojące na wymiar o odmiennych kształtach, np. witryny narożne. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec witryny, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkanaście realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta.

Wyposażenie:
– komplet kluczy do zamka,
– szklane półki z płynną regulacją wysokości.