DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty z fryzem

gablota z fryzemFunkcjonalne gabloty z fryzem to elementy dekoracyjne, a także niezbędne wyposażenie obiektów publicznych, komercyjnych i przestrzeni miejskiej. W naszej ofercie znajdują się różne wersje gablot dopasowane do potrzeb klienta pod względem wielkości i detali wykończeniowych. Jesteśmy producentem, który wykonuje całe gabloty w Polsce, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością naszych produktów.


Co to jest fryz w gablocie?

Fryz to element ozdobny znajdujący się na górze gabloty. Pełni funkcje dekoracyjne, a także informacyjne. Można na nim zawrzeć logo firmy, herb miasta, a także dowolny napis, taki jak nazwa obiektu, na którym się znajduje. Fryz personalizujemy według pomysłu klienta.


Jak duże są fryzy w gablotach?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, więc dopasowujemy się do potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie wykonać fryz w takiej wielkości, która będzie odpowiednia dla konkretnego projektu. Jeśli fryz ma zawierać istotne informacje, które muszą być widoczne z daleka, możemy wykonać go w stosunkowo dużych proporcjach do reszty gabloty.


gablota z szyldemJakie są dostępne formaty gablot z fryzem?

W naszej ofercie dostępne są zarówno gabloty wiszące do montażu na ścianach lub istniejących słupach, jak i całkowicie wolnostojące.


W jakim podłożu można posadowić gabloty wolnostojące?

Gabloty osadzamy na solidnych słupkach, które można zakotwić do dowolnej posadzki o odpowiedniej nośności przy pomocy standardowych kotew lub posadowić w gruncie tak, jak robi się to ze zwykłymi słupkami. Nasze gabloty są wykonane z solidnego, ale lekkiego aluminium, przez co nie są nazbyt ciężkie, co ułatwia montaż.


Informacyjne gabloty z fryzem – jaką mają odporność na warunki atmosferyczne?

W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje gablot – zewnętrzne i wewnętrzne. Nie różnią się od siebie parametrami technicznymi poza tym, że wersje zewnętrzne mają dodatkowe uszczelki, co sprawia, że do środka gabloty nie dostaje się woda. Same gabloty wykonujemy z profili aluminiowych odpornych na warunki atmosferyczne, więc są one w stanie wytrzymać każdą pogodę, nie tracąc przy tym walorów estetycznych.


Czy wnętrze gablot jest odpowiednio zabezpieczone?

Gabloty możemy wykonać w wersji z zamkiem na klucz, co uniemożliwi dostanie się do środka osobom postronnym. Nasze gabloty są przez to odpowiednim produktem do wykorzystania w obiektach publicznych.


Gabloty reklamowe i informacyjne z oświetleniem – czy to możliwe?

Realizujemy różne zlecenia, a konstrukcja gablot pogrubionych jest tak zaprojektowana, że nie istnieje żaden problem z zamontowaniem dodatkowego oświetlenia wewnętrznego w gablocie, o ile ma ona dostęp do źródła zasilania. Tył gablot oraz sama obudowa pozwala na łatwe zrobienie otworów rewizyjnych na okablowanie, a profile aluminiowe pozwalają na szybki montaż zaczepów na listwy LED lub inną formę oświetlenia.


Jak duże są gabloty?

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, realizujemy gabloty w zróżnicowanych rozmiarach według konkretnego zamówienia. Konstrukcje dopasowujemy tak, by były one odpowiednio użyteczne.


W jakim kolorze wykonane są gabloty?

Standardowo wykonujemy gabloty z białym podłożem, jednak możemy je wykonać w dowolnej kolorystyce z palety RAL producenta lub zamienić podłoże na tablicę korkową.

gabloty do przychodni lekarskiej gabloty do rodzinnych ogrodkow dzialkowych

Gabloty z informacyjnym panelem górnym (fryzem)Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące