DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty biblioteczne

gabloty biblioteczneJednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej biblioteki są gabloty ekspozycyjne. Gabloty do biblioteki z naszej oferty idealnie sprawdzą się do eksponowania książek na różne sposoby. Wszystkie produkty wykonujemy na zamówienie, więc jesteśmy w stanie dopasować się do zróżnicowanych potrzeb klientów. Wśród wielu zadowolonych podmiotów, dla których realizowaliśmy zamówienia były zarówno biblioteki publiczne, prywatne, jak i księgarnie i antykwariaty. Wykonujemy także gabloty biblioteczne do ekspozycji ogłoszeń i informacji zarówno do montażu wewnętrznego, jak i zewnętrznego.


Z czego wykonane są gabloty do biblioteki?

Gabloty wykonujemy ze szkła i aluminium. Podstawą konstrukcji są solidne aluminiowe profile o grubości dobranej tak, by gabloty były w stanie wytrzymać dodatkowe obciążenie. To samo dotyczy szkła hartowanego, z którego wykonujemy przeszklenia drzwi oraz półki gablot. Stabilność całej konstrukcji zapewniają narożniki z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego.


Jak duże są gabloty?

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc jesteśmy w stanie wykonać gabloty na konkretny wymiar wymagany przez klienta. Realizujemy gabloty w wymiarach mieszczących małą książkę, jak i większe eksponaty. Często realizujemy indywidualne, niestandardowe zlecenia.


Czy gabloty są transparentne?

Tak. Konstrukcja gablot do biblioteki jest taka, że eksponowane w nich książki są świetnie widoczne niezależnie od tego, pod jakim kątem się na nie patrzy.


Czy gabloty biblioteczne są estetyczne?

Dbamy o to, by gabloty nadawały się do ekspozycji w miejscach publicznych, w których kwestie wizualne odgrywają dużą rolę. Produkty wykonane ze szkła i eleganckich profili aluminiowych świetnie wpisują się w ten kanon. Nasze gabloty mają minimalistyczny wygląd, więc dobrze komponują się praktycznie z każdym wnętrzem.


gabloty do bibliotekiCzy gabloty mogą być kolorowe?

Możemy wykonać gabloty ogłoszeniowe ze ścianą tylną w różnych kolorach z palety RAL lub z korka. W gablotach ekspozycyjnych możemy zmieniać rodzaj płyty, a na specjalne zamówienie możemy również wykonać konstrukcję aluminiową w innym kolorze.


Ile książek zmieści się w gablocie?

Trudno na to pytanie odpowiedzieć, gdyż jest to zależne od rozmiaru, a jesteśmy w stanie wykonać gabloty biblioteczne o bardzo zróżnicowanej wielkości.


Potrzebuję gabloty do biblioteki na wartościową ekspozycję. Czy są one dobrze zabezpieczone?

Gabloty wykonujemy w dwóch wariantach. W pierwszym przypadku gabloty nie posiadają żadnego zabezpieczania, podczas gdy w drugim, mogą zostać wyposażone w zamek z kompletem kluczy. W tej drugiej opcji dostęp dla osób postronnych może być kontrolowany przez osobę posiadającą klucz.


Czy gabloty mogą być doświetlone?

Tak. Istnieje możliwość wykonania gablot z oświetleniem wewnętrznym w formie taśm LED lub oświetlenia punktowego.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące