DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty zewnętrzne

Zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe to doskonałe rozwiązanie w prezentowaniu informacji, które zapewnia atrakcyjny wygląd oraz ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

Nasze produkty skutecznie przekazują ważne informacje i ogłoszenia, cechują się funkcjonalnością i estetyką wykonania oraz pozwalają skutecznie komunikować się z potencjalnymi klientami, przechodniami i odwiedzającymi firmy oraz miejsca publiczne.

gabloty zewnętrzneZalety aluminiowych gablot

Gablota zewnętrzna umieszczona przed siedzibą Twojej firmy, stanowi efektywny środek przekazu informacji, który może zainteresować przypadkowych przechodniów którzy dzięki temu mogą stać się Twoimi klientami.

Najważniejszą zaletą naszych produktów jest materiał z którego wykonujemy gabloty. Aluminium zapewnia atrakcyjny oraz estetyczny wygląd oraz odporność na warunki atmosferyczne. Nowoczesny design pasuje zarówno do miejskich przestrzeni jak i wiejskich krajobrazów.

Projektujemy gabloty z myślą o ochronie prezentowanych informacji. Aby zapewnić najwyższą jakość stosujemy wytrzymałe szkło hartowane które nie tylko zapewnia dobrą widoczność ale i bezpieczeństwo przez uszkodzeniami. Możemy zastosować także szkło bezpieczne lub plexi.

Warto wspomnieć także o tym, że nasze gabloty łatwo utrzymać w czystości i perfekcyjnym stanie bo aluminium nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy regularne czyszczenie, aby zachować jego estetyczny wygląd. To nie tylko oszczędza czas, ale również koszty związane z konserwacją.

Zastosowanie gablot zewnętrznych

Gabloty z aluminium są nie tylko wytrzymałe i estetyczne, ale także niezwykle wszechstronne, co sprawia, że znajdują szerokie zastosowanie w różnych miejscach.

Z powodzeniem wykorzystasz je jako:

Gablota ogłoszeniowa

Ogłoszenia umieszczone przed firmą lub instytucją publiczną taką jak urząd gminy, urząd miasta czy szkoła zwrócą uwagę przechodniów dzięki czemu dotrzesz z przekazem do wielu osób. Prezentując ogłoszenia najważniejsze jest dotarcie do możliwie jak największej grupy ludzi a nasza oferta obejmuje zarówno gabloty ogłoszeniowe wiszące oraz stojące. Dzięki temu dostosujesz formę prezentacji do potrzeb i warunków.

Gablota reklamowa

Zewnętrzna gablota reklamowa to niezbędny element w promowaniu Twojego biznesu. Nasze gabloty przeniosą prezentację Twoich materiałów reklamowych na wyższy poziom. Dostępność różnych wykończeń i kolorów pozwoli na dopasowanie gabloty do identyfikacji wizualnej Twojej firmy czy miejsca, w którym ma być zainstalowana, co z kolei wzmacnia pozytywny wizerunek marki.
Projektujemy z myślą o funkcjonalności więc łatwość dostępu i wymiany materiałów promocyjnych jest dla nas priorytetem. Nasze systemy umożliwiają szybkie aktualizacje i dostosowanie treści reklam do bieżących potrzeb.

Gablota informacyjna

Gabloty informacyjne które wykonujemy mają unikalną cechę, która polega na zdolności do wpasowania się w każde otoczenie. Od miejskich przestrzeni, alejki parkowe czy dzielnice biznesowe po mniejsze miejscowości i wsie.
Gablota informacyjna stanowi idealne narzędzie do komunikacji, dzięki niej dotrzesz z komunikatami do mieszkańców gminy, sołectwa, dzielnicy czy osiedla. Ale także do klientów czy uczniów w szkole lub petentów w urzędzie.

Dla kogo nasze gabloty zewnętrzne?

Naszą ofertę kierujemy do:
– firm i przedsiębiorstw
– szkół, przeszkoli oraz uczelni wyższych i innych placówek edukacyjnych
– urzędów gmin, miast, starostw,sołectw i instytucji publicznych
– sklepów i centrów handlowych
– klubów i obiektów sportowych
– osiedli mieszkaniowych i wspólnot lokalnych
– kościołów i organizacji religijnych
– placówek medycznych i aptek
– parków, ogrodów botanicznych i parków rozrywki
– muzeów,galerii sztuki i centrów kultury
– instytucji transportu publicznegoDostępne modele:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna wolnostojąca