DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty zewnętrzne

Gabloty aluminiowe zewnętrzne idealnie sprawdzają się do eleganckiego przekazywania informacji i ochrony wszystkich materiałów przed szkodliwymi warunkami. Gabloty zewnętrzne wiszące pomagają wielu przedsiębiorcom w komunikowaniu się z osobami nie znającymi ich oferty. Pamiętaj, że w Twojej okolicy są inne firmy, do których przychodzą klienci. Gablota zewnętrzna stojąca zapewni Ci dodatkowy środek komunikacji. Wystawiona przed siedzibę firmy pozwoli na przekazanie informacji do przypadkowych spacerowiczów, osób odwiedzających okoliczne firmy czy uprawiających sport. Ponadto jest to doskonały sposób na komunikowanie się z mieszkańcami gminy, sołectwa, dzielnicy czy osiedla. Gablota informacyjna skutecznie zapobiega kradzieży materiałów, ich wybrudzeniu, zerwaniu czy dowcipnym wybrykom. Dostęp do wszelkich materiałów zabezpieczony jest za pomocą klucza, który dostępny jest również w wersji multi (jeden klucz do kilku gablot, bez potrzeby dopasowywania i oznaczania kilku kluczy).

gabloty zewnętrzneGabloty reklamowe stosowane poza budynkami narażone są na wpływ warunków atmosferycznych, dlatego istotną rolę odgrywa zabezpieczenie konstrukcji. Dodatkowe uszczelnienia i technologia montażu sprawia, że są to gabloty hermetyczne. Do gablot zewnętrznych stosujemy aluminium anodowane dzięki czemu zyskujesz dodatkową ochronę oraz zapewniasz sobie nowoczesny wygląd. Ponad to jeżeli jesteś nieszablonowy lub dbasz o jednolity wizerunek całego terenu możemy pomalować Twoją gablotę na wybrany kolor z palety RAL.

Gabloty zewnętrzne wolnostojące stosowane są najczęściej przez urzędy, szkoły, uczelnie, wspólnoty, spółdzielnie, placówki dyplomatyczne i fabryki. Gabloty tego typu uznawane są jako gabloty sołeckie, gminne, powiatowe czy osiedlowe. Jako producent możemy wykonać dla Ciebie dodatkowe elementy reklamowe, panele ogłoszeniowe lub podświetlane wnętrze. Bardzo często wyposażone są w nie gabloty wiszące przy marketach lub sklepach sieciowych. Dzięki temu informacje zawarte w gablocie czytelne są nawet w nocy.


Dostępne modele:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna