DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty na Lego

gabloty na legoKolekcjonowanie klocków LEGO staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Dysponując ciekawą kolekcją wartą ją odpowiednio wyeksponować w dopasowanych do tego gablotach. Produkowane przez nas gabloty LEGO idealnie eksponują całe kolekcje zestawów lub pojedynczych figurek. Są one zaprojektowane tak, by eksponaty były widoczne z każdego miejsca, a najbardziej wymagającym klientom zapewniamy możliwość indywidualnego dopasowania kolorystyki gabloty oraz montaż oświetlenia.


Czy gabloty nadają się do eksponowania LEGO?

Tak. Całe gabloty są przeszklone, więc LEGO i wszystkie eksponaty są idealnie widoczne. Same ramy gablot zostały wykonane z eleganckiego aluminium, a profile nie są na tyle grube, by zasłaniać ekspozycję. Nowoczesna stylistyka gablot jest idealna do eksponowania klocków LEGO.


Jakie wymiary gablot LEGO są dostępne?

Możemy wykonać zarówno niewielkie gabloty na pojedyncze budynki, jak i duże gabloty na pokaźniejszą ekspozycję. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, więc dopasowujemy się do potrzeb klienta.


gablota legoJaką kolorystykę mogą mieć gabloty?

Ściana tylna gablot może zostać wykonana z tradycyjnej białej płyty, jednak do ekspozycji klocków LEGO czasami bardziej pasuje kolorowe podłoże. Możemy je wykonać w takich kolorach, jak czarny, pomarańczowy, bordowy, zielony, niebieski, szary i wiele innych.


Czy w gablotach można umieścić dekoracyjne taśmy LED?

Tak. Na życzenie klienta może zamontować oświetlenie na przykład w postaci kolorowych taśm LED efektownie podkreślających całą ekspozycję.


Jak otwierają się gabloty?

Gabloty mogą być wykonane w wersji z drzwiczkami uchylnymi lub w wersji przesuwnej.


Jak montuje się gabloty na klocki LEGO?

Gabloty wiszące wyposażone są w zawieszki umożliwiające łatwe zawieszenia na ścianie. Nie wymaga to specjalistycznych narzędzi, a jedynie wkręcenia kołków, jak w przypadku zwykłych szafek.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące