DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty PKP

gabloty pkpTrudno wyobrazić sobie peron lub przystanek autobusowy bez tabliczek z rozkładami jazdy i tablicami informacyjnymi. Wykonywane przez nas na zamówienie gabloty PKP to funkcjonalne, a zarazem bardzo eleganckie produkty ze szkła oraz aluminium. W naszych realizacjach stawiamy na minimalistyczny wygląd, który pozwoli efektywnie wyeksponować rozkład jazdy lub ogłoszenia, a jednocześnie wkomponuje się w każdą przestrzeń publiczną. Zlecenia realizujemy dla podmiotów publicznych oraz prywatnych.


Czy gabloty informacyjne PKP są wystarczająco solidne, jak na przestrzeń publiczną?

Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jakie wymagania musi spełniać gablota informacyjna eksploatowana w przestrzeniach publicznych. Dlatego też w produktach stosujemy solidne profile aluminiowe oraz szkło hartowane, które jest nawet 7 krotnie mocniejsze od zwykłego. Gabloty wykonane z takich materiałów mogą służą naszym klientom nawet wiele lat.


Czy gabloty są zabezpieczone przed ingerencją zewnątrz?

Tak. Montujemy w gablotach informacyjnych PKP zamki uniemożliwiające dostanie się do wnętrza osobom postronnym.


Czy gabloty można stosować na zewnątrz?

Proponujemy dwa rodzaje gablot. Pierwsze z nich są dedykowane do eksploatacji wewnątrz budynku, podczas gdy drugie wyposażane są w dodatkowe uszczelki zabezpieczające przed deszczem. Takie gabloty można stosować na zewnątrz bez obawy, że do środka dostanie się woda i zamoczy ogłoszenia czy rozkład jazdy.


gabloty pkp na rozkładyCzy gabloty są przystosowane do użytkowania nocą?

Na życzenie klienta możemy zamontować oświetlenie wewnątrz gabloty, które efektywnie oświetli całą ścianę tylną, na której wieszane są ogłoszenia.


Potrzebuje gabloty z miejscem na logo. Czy to możliwe?

Tak. W naszej ofercie znajdują się zarówno zwykłe gabloty, jak i gabloty z fryzem, czyli miejscem na umieszczenie logotypu, napisu lub oznaczenia stacji.


Potrzebuję dużą ilość gablot. Czy to możliwe?

Zlecenia realizujemy na indywidualne zamówienie, więc jesteśmy w stanie wyprodukować jedną lub wiele gablot o danych parametrach.


Jaki jest czas oczekiwania na gablotę?

Czas realizacji zamówienia jest zależny od aktualnego obłożenia i ilości zamawianych gablot.


Jak montuje się gabloty informacyjne PKP?

Gabloty są przystosowane do tego, by powiesić je na ścianie lub zamontować na słupkach posadowionych w gruncie.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne