DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty do izby pamięci

Gabloty do izby pamięciObiekty publiczne i prywatne, w których przechowywane są wartościowe eksponaty, wymagają odpowiedniego wyposażenia w specjalne gabloty do izby pamięci. Wykonywane przez nas na zamówienie gabloty zapewniają bezpieczeństwo eksponatom, a ponadto pozwalają na wykonanie ekspozycji, która nie będzie utrudniała widoczności.


Jak pojemne są gabloty?

Wszystkie zamówienia realizujemy na zlecenie klienta, więc możemy przygotować gablotę o wymiarach podanych przez Zamawiającego. Większość z nich wpisuje się jednak w standardowe wymiary. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy dopasować głębokość gabloty pod kątem indywidualnych potrzeb.


Czy eksponaty w gablotach będą bezpieczne?

Na życzenie klienta możemy zamontować w gablotach zamek na klucz. Dzięki temu dostęp do wnętrza będą miały tylko powołane osoby. Samo wnętrze gabloty jest również w dużym stopniu chronione przed środowiskiem zewnętrznym. Bez wątpienia w dużej mierze zmniejsza ryzyko zabrudzenia czy zachlapania eksponatów.


Z jakiego materiału wykonane są gabloty do izby muzealnej?

W produkcji gablot wykorzystujemy aluminiowe profile i przejrzyste szkło hartowane.


Gabloty do izby muzealnejCzy gabloty do izby pamięci dobrze prezentują eksponaty?

Standardowe gabloty do izby pamięci są tak wykonane, że nic nie utrudnia oglądania eksponatów znajdujących się wewnątrz. Profile, z których wykonujemy gabloty są eleganckie, a szkło bardzo przejrzyste.


Czy eksponaty w gablotach mogą być oświetlone?

Tak. Jeśli klient tego sobie życzy, możemy zamontować oświetlenie we wnętrzu gabloty. Może ono zostać tak dopasowane, by oświetlało eksponat z kilku stron. W tej kwestii podchodzimy do każdego zamówienia indywidualnie.


Czy gabloty mogą być w różnych kolorach?

Podłoże gablot ekspozycyjnych dobierane jest indywidualnie, według wytycznych Zamawiającego.


Czy gabloty do izby pamięci stosowane są tylko wewnątrz pomieszczeń?

Zazwyczaj tak. Sam materiał taki jak szkło czy aluminium jest odporny i służy przez wiele lat. Gabloty do izby pamięci mogą stać w korytarzach, holach czy nawet na zewnątrz budynków. Nawet po latach zachowają swój pierwotny wygląd. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że przy dużej wilgotności płyta meblowa może się uszkodzić oraz przez niepełną szczelność wilgoć oraz inne czynniki mogą zniszczyć eksponaty.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące