DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty na wymiar

gabloty na wymiarStworzenie miejsca na wyeksponowanie kolekcji, zbiorów, lub towaru w sklepie wymaga dobrego przemyślenia. Tworzone przez nas gabloty na wymiar są tak zaprojektowane, by móc zapewnić jak najlepszą widoczność tego co jest wewnątrz, przy jednoczesnym zadbaniu o bezpieczeństwo towaru lub eksponatów. Nasze gabloty wykonujemy na zamówienie, więc do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dopasowując się do zróżnicowanych potrzeb klientów. Naszymi odbiorcami są zarówno osoby fizyczne, jak i firmy oraz instytucje publiczne.


Jakie rozmiary mogą mieć gabloty na zamówienie?

Dopasowując się do potrzeb klientów wykonujemy zarówno małe gabloty na zamówienie, które pomieszczą piłkę do koszykówki czy książkę, jak i duże gabloty prezentujące mapy czy plakaty. W ofercie mamy różne rodzaje gablot oraz witryn, mogą one też mieć zróżnicowaną głębokość. Jesteśmy w stanie wykonać rozmiary gablot wiszących preferowanych przez Zamawiającego, a także wykonać projekt witryn na indywidualne zamówienie.


Potrzebuję gabloty na przestrzenne przedmioty. Czy Wasze produkty są odpowiednie?

W tej sytuacji z pomocą przychodzą nasze witryny. Wykonujemy je z solidnych aluminiowych profili, a półki wykonane są ze szkła, co sprawia że przedmioty prezentowane są w doskonały sposób. Jeśli gabloty mają mieć nietypowe wykorzystanie zapraszamy do kontaktu, a doprecyzujemy czy będą one w stanie spełnić swoją funkcję.


gabloty na zamówienieDo czego przeznaczone są gabloty na wymiar?

Spektrum naszych klientów jest bardzo szerokie. Gabloty na wymiar mogą zostać przeznaczone do ekspozycji swoich kolekcji, prezentowania towaru w sklepie, wieszania ogłoszeń lub rozkładów jazdy, a także wieszania reklam i informacji.


Czy gabloty na wymiar są dobrze zabezpieczone?

Wykonujemy zarówno gabloty otwierane tradycyjnie, jak i wersje z wbudowanym zamkiem na klucz. Mogą one więc zostać wykorzystane do eksploatacji w miejscach publicznych.


Potrzebuję gabloty na zewnątrz. Czy to możliwe?

Tak. Nasze gabloty mogą zostać wyposażone w dodatkowe uszczelki. Sama konstrukcja wykonana z profili aluminiowych, szkła i łączników z tworzywa sztucznego jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne.


Czy można wybrać kolor gabloty?

Możemy wykonać ścianę tylną gabloty w różnych kolorach palety RAL oraz zmienić rodzaj płyty w witrynach ekspozycyjnych. Na specjalne zamówienie możemy również wykonać aluminiową ramę gabloty w innym kolorze.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące