DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Tablice szkolne

tablica szkolnaTablice szkolne w wersji zewnętrznej i wewnętrznej to podstawowe wyposażenie każdej placówki oświatowej. Produkowane przez nas tablice są funkcjonalne i uniwersalne, więc można je z powodzeniem wykorzystać na wiele sposobów. Służą głównie do wieszania ogłoszeń i gazetek szkolnych, ale mogą też zostać wykorzystane do powieszenia stałej ekspozycji. Ich największą zaletą jest łatwość eksploatacji.


Z czego wykonane są tablice szkolne?

Tablice wykonywane są z solidnych i eleganckich profili aluminiowych i tylnej ściany. Może ona być metalowa i jest przeznaczona do użytku z magnesami, jak również korkowa.


Jaki kolor mogą mieć tablice szkolne?

Rama tablic szkolnych wykonana jest z materiału w kolorze szaro srebrnym pasującym do każdego wnętrza, podczas gdy tylna ściana może być wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL. Wersje korkowe mają standardowy wygląd korka drewnianego.


Czy dostępne są tablice wolnostojące?

Tak. Wykonujemy tablice szkolne z przeznaczeniem do powieszenia na ścianie, jak również warianty wolnostojące do posadowienia w gruncie lub na posadzce.


tablice do szkołyW jakich wymiarach można zamówić tablice do szkoły?

Wszystkie tablice szkolne wykonujemy na zlecenie klienta, więc możemy je wykonać w dowolnym rozmiarze. Są to wersje o rozmiarach nieprzekraczających pół metra, jak również warianty wielkoformatowe o długości ponad dwóch metrów i wysokości jednego metra. Mając niestandardowe potrzeby, prosimy o kontakt.


Czy tablice są zabezpieczone od frontu?

Tablice nie mają przedniej szyby. Klienci potrzebujący tablicy ogłoszeniowej zabezpieczonej przed ingerencją osób postronnych powinni zdecydować się na standardowe gabloty ścienne lub wolnostojące.


Czy ogłoszenia nie będą spadać z tablic?

Tylne ściany tablic szkolnych są wykonane z materiału zapewniającego dobrą współpracę z magnesami, więc ogłoszenia nie spadają na ziemię.


Czy można zamówić tablice z podświetleniem?

Na życzenie klienta możemy zamontować dodatkowe podświetlenie tablic szkolnych.


Czy tablice szkolne dostosowane są do eksploatacji na zewnątrz?

Dostępne u nas wersje tablic z aluminium i metalowej ściany tylnej z powodzeniem mogą być eksploatowane na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych. Jednocześnie przez długi okres zachowują one swoje walory estetyczne.


Czy można zamówić personalizowane tablice szkolne z nazwą szkoły?

Tak. Wykonujemy też tablice z fryzem, w którym możemy zawrzeć dowolny napis, logo lub emblemat szkolny.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne