DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty szkolne

gabloty szkolne ogloszenioweSzkoła jest miejscem, które trudno wyobrazić sobie bez specjalnych gablot do ekspozycji ogłoszeń, pucharów, dyplomów lub szkolnych rekwizytów i pamiątek. Produkowane przez nas gabloty dla szkół i innych placówek oświatowych dopasowane są do specyficznych potrzeb klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc jesteśmy w stanie wykonać gablotę dokładnie w taki sposób, którego potrzeba do danego rodzaju użytkowania. W ofercie mamy różne rodzaje gablot, których konstrukcja jest zbliżona, jednak różnią się detalami, co pozwala idealnie dopasować je pod kątem potrzeb. Nasze gabloty szkolne idealnie nadają się do placówek publicznych dzięki solidności wykonania i opcjonalnym zabezpieczeniom.


Z czego wykonane są gabloty dla szkół?

Gabloty wykonujemy z grubych profili aluminiowych nadających gablotom odpowiedniej trwałości i estetyki na wysokim poziomie. Przeszklenia są zaś wykonane ze szkła hartowanego.


Czy gabloty zapewniają odpowiednią ekspozycję?

Tak. Gabloty wykonane są z wąskich profili, a reszta jest całkowicie przeszklona, co zapewnia optymalną widoczność ekspozycji niezależnie od kąta patrzenia.


Czy gabloty wytrzymają ciężar pucharów?

Tak. Bierzemy pod uwagę, do czego będzie przeznaczona gablota i dopasowujemy grubość szklanych półek tak, by wytrzymały obciążenie. Standardowo stosowane przez nas półki są do tego wystarczająco solidne.


gobloty szkolne pucharyCzym różnią się gabloty na puchary od gablot na ogłoszenia?

Wersje na puchary mogą mieć wmontowane półki na określonej wysokości, podczas gdy wersje na ogłoszenia nie mają półek, a ściankę przystosowaną do wieszania ogłoszeń. Materiał, z którego ścianka jest wykonana leży w gestii klienta – stosujemy tablice korkowe lub podłoże magnetyczne w kolorze z palety RAL wskazanym przez klienta.


Gablota będzie usytuowana w miejscu publicznym. Czy jest dobrze zabezpieczona?

Tak. W modelach przeznaczonych do użytku publicznego montujemy solidne zamki chroniące przed ingerencją osób niepowołanych.


Jakie są dostępne wymiary gablot?

W ofercie mamy dziesiątki tradycyjnych rozmiarów, które klient może dopasować do swoich potrzeb. Najmniejsze mają zazwyczaj wymiary 50×70 cm podczas gdy największe nawet 200 cm. Jesteśmy w stanie wykonać gabloty szkolne na indywidualne zlecenie klienta.


Czy gabloty można powiesić tylko wewnątrz budynku?

Nie. Jeśli gabloty mają zostać zamontowane na zewnątrz, wyposażamy je w dodatkowe uszczelki chroniące wnętrze gablot przed wodą.


Jaką trwałość mają gabloty?

Biorąc pod uwagę to, że gabloty wykonywane są z anodowanego aluminium i szkła, ich trwałość kalkulowana jest na wiele lat, przy czym nie tracą one walorów estetycznych.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące