DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Czarne Gabloty i Witryny

czarna gablota wiszacaSzukasz wyposażenia nowoczesnego wnętrza? Eleganckie czarne gabloty idealnie wkomponują się w każde wnętrze w nowoczesnej aranżacji. Świetnie pasują w budynkach publicznych, jak i mieszkalnych. Szklane gabloty w czarnym kolorze z naszej oferty są nie tylko eleganckie, ale też bardzo funkcjonalne, więc można je wykorzystać na wiele sposobów.


Z jakich materiałów wykonane są czarne gabloty?

Do produkcji czarnych gablot wykorzystujemy solidne aluminiowe profile, które są pokryte elegancką czarną anodą. Ponadto wykorzystujemy hartowane szkło o podwyższonej odporności, co pozwala na wieloletnie i bezproblemowe eksploatowanie gablot nawet w budynkach publicznych.


Do jakich budynków przeznaczone są czarne gabloty?

Ze względu na elegancki i minimalistyczny wygląd, czarne witryny najczęściej trafiają do prywatnych mieszkań w stylu loft, lub do wnętrz z nowoczesną aranżacją. Świetnie też sprawdzą się w budynkach usługowych, w których stawia się na gustowne wyposażenie, takich jak:

  • kliniki medyczne,
  • kancelarie prawne i notarialne,
  • prywatne szkoły,
  • restauracje,
  • gabinety,
  • urzędy.

Pod względem wizualnym, czarne gabloty z Linii BLACK uważane są za te z najwyższej półki.


czarna gablota wolnostojacaCzy ściana gabloty też jest czarna?

Tylną ścianę gabloty możemy wykonać w dowolnym kolorze z palety RAL, gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Najczęściej jednak pozostaje ona w kolorze białym.


Czy jest możliwość, by czarne witryny były podświetlane?

Tak. Możemy wykonać gabloty podświetlane listwami LED. Podświetlenie może pełnić rolę dekoracyjną lub czysto funkcjonalną. Może też być wykonane w różnej kolorystyce.


Czy gabloty są dopasowane do wykorzystania w miejscach publicznych?

Gabloty mogą być wykonane w dwóch wariantach – zamykane na klucz lub bez zamka. Wersje zamykane na klucz są zabezpieczone przed dostępem osób postronnych.


Czy czarne gabloty mogą być powieszone na zewnątrz?

W naszej ofercie dostępne są czarne gabloty zewnętrzne i wewnętrzne. Wersje zewnętrzne posiadają dodatkową uszczelkę. Sama gablota wykonana jest zaś ze szkła i aluminium pokrytego wytrzymałą, czarną anodą, więc gabloty mogą być wystawione na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, nie tracąc przy tym na walorach wizualnych i funkcjonalnych przez długi czas.

czarna gablota dwuskrzydłowa czarna gablota dwuskrzydłowa z szyldem


Jakie są dostępne rozmiary czarnych gablot?

Do każdego zamówienie podchodzimy indywidualnie, więc możemy wykonać czarne gabloty w dowolnych rozmiarach, których klient potrzebuje. Najmniejsze z gablot mogą mieć rozmiar 50×70 cm, podczas gdy największe mogą mieć rozmiar nawet 240×120. W razie posiadania innych potrzeb zapraszamy do kontaktu.


Jak montuje się gabloty?

W ofercie posiadamy czarne gabloty wolnostojące, lub przystosowane do montażu na ścianach.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące