DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty biurowe

gabloty biuroweZarządzając biurem lub obiektem firmowym, warto wyposażyć się w wygodne gabloty do biura. Są one tak zaprojektowane, by można było w nich powiesić ogłoszenia, grafiki dla pracowników lub inne istotne informacje. Wykonując gabloty, przykładamy dużo uwagi do tego, by można je było wygodnie eksploatować – sprawnie otwierać i zamykać. W ofercie mamy zarówno tablice do biur bez zamknięcia, jak i przeszklone gabloty biurowe przeznaczone do newralgicznych miejsc, które są wyposażone w dodatkowy zamek na klucz. Produkujemy również witryny biurowe, dzięki którym możliwa jest ekspozycja przestrzenna np. produktów, prototypów, pucharów czy innych podziękowań.


Z czego wykonane są gabloty do biura?

Produkowane przez nas gabloty wykonane są z aluminium i szkła, przez co są bardzo trwałe. Mogą być wykorzystywane w obiektach biurowych, a także w holach fabryk, magazynów i obiektów przemysłowych. W razie konieczności możemy też zamontować dodatkowe uszczelki sprawiające, że gabloty będą odporne na warunki atmosferyczne.


Jak duże są gabloty do biur?

Gabloty wykonujemy na zamówienie, więc możemy je dopasować do potrzeb klienta. Najmniejsze modele zazwyczaj mają 50×70 cm, a największe mogą mieć nawet 200 cm.


Potrzebuję gabloty do ciemnego miejsca. Czy można wyposażyć je w oświetlenie?

Tak. Możemy zamontować oświetlenie LED sprawiające, że gablota pogrubiona nie będzie wymagała dodatkowego oświetlenia w pomieszczeniu.


gabloty do biuraJak w gablotach wiesza się ogłoszenia?

Ściana tylna gablot do biur wykonana jest z tablicy korkowej, do której ogłoszenia przyczepia się zwykłymi pinezkami, lub z magnetycznego podłoża, na którym błyskawicznie można powiesić ogłoszenia, wykorzystując małe magnesy.


Czy tablica jest wystarczająco estetyczna, by zawiesić ją w eleganckim biurze?

Tak. Profile wykonane są ze srebrzystego aluminium prezentującego się bardzo elegancko i pasującego do nowoczesnego wystroju biura. Ponadto ścianę gabloty możemy wykonać w różnych kolorach z palety RAL.


Jak zamykają i otwierają się gabloty?

Gabloty biurowe możemy wykonać w różnych wariantach. Mogą otwierać się tradycyjnie bez żadnych zabezpieczeń lub zostać wyposażone w zamek na kluczyk. Ponadto dostępne są wersje dwuskrzydłowe, w których jedna część jest ogólnodostępna, a druga część jest przeszklona i zamykana na kluczyk.


Chce wyeksponować swoje produkty. W jaki sposób to zrobić?

Do ekspozycji przedmiotów o większych gabarytach z powodzeniem można wykorzystać witryny naszej produkcji. W ofercie posiadamy zarówno witryny wiszące, jak i witryny stojące. Każdy produkt tworzony jest indywidualnie pod klienta, uwzględniając przy tym wielkość ekspozycji czy ilość półek. W witrynach z powodzeniem można prezentować serie produktów, prototypy, nagrody czy zdobyte przez firmę puchary.


Czy gabloty mogą zostać wyposażone w logo firmy?

Tak. W ofercie posiadamy gabloty z fryzem, które mają wygrodzoną przestrzeń na zamieszczenie logotypu firmy, nazwy firmy czy działu, którego ogłoszenia dotyczą.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące