DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty dla klubów sportowych

gabloty dla klubów sportowychKluby sportowe, sekcje działające przy szkołach i stowarzyszenia sportowe potrzebują powierzchni do eksponowania swoich ogłoszeń i trofeów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy gabloty dla klubów sportowych i tablice ogłoszeniowe do różnego zastosowania. Są one dopasowane do tej specyfiki użytkowania, więc można w nich przechowywać puchary, statuetki, dyplomy, a także eksponować ogłoszenia i plakaty. Każdą realizację wykonujemy na indywidualne zamówienie, więc jesteśmy w stanie dopasować się do niestandardowych potrzeb klienta.


Potrzebuję spersonalizowanej gabloty dla mojego klubu – czy to możliwe?

Tak. Wykonujemy gabloty z fryzem, w których można umieścić nazwę klubu, herb, a także dane kontaktowe lub dodatkowe informacje o klubie, lub sekcji.


Potrzebuję gabloty na duże i małe puchary. Jakie są dostępne wymiary gablot dla klubów sportowych?

Wykonujemy gabloty dla klubów sportowych w każdym rozmiarze na zamówienie klienta. Dopasowujemy je do potrzeb i preferencji, więc każdy z wariantów przygotujemy tak, by zmieściły się w nim nawet duże puchary. Głębokość półek w gablotach może być dostosowana pod tym kątem do indywidualnych preferencji, tak samo, jak wysokość pomiędzy półkami.


Czy puchary będą dobrze widoczne?

Tak. Całe gabloty są przeszklone, więc puchary i dyplomy będą widoczne nawet z daleka pod każdym kątem.


gablota na pucharyJak przyczepia się dyplomy w gablotach?

Przyczepienie dyplomów w gablotach pozostaje kwestią indywidualną. Tylna ściana gabloty może być wykonana z korka lub płyty metalowej w dowolnym kolorze z palety RAL. Ta druga opcja jest o wiele bardziej polecana, gdyż wygląda to bardziej estetycznie. Do takiej płyty łatwo również przymocować dyplomy.


Potrzebuję gabloty zewnętrznej do klubu sportowego na ogłoszenia – czy to możliwe?

Gabloty na ogłoszenia dla klubów sportowych są wyposażone w dodatkową uszczelkę, więc ogłoszenia wewnątrz gablot pozostają zabezpieczone przed wodą.


Czy można zamówić gabloty dla klubów z oświetleniem?

Tak, jest taka możliwość. Wykonujemy gabloty dla klubów sportowych z oświetleniem wewnętrznym.


Z czego wykonujecie gabloty dla klubów?

Wszystkie gabloty wykonywane są z eleganckich profili aluminiowych oraz szkła, przez co są odporne na warunki atmosferyczne.


Potrzebuję eleganckiej gabloty dla klubu sportowego – czy można taką zamówić?

Standardowe gabloty mają minimalistyczny design, więc wyglądają bardzo elegancko. Na zamówienie możemy jednak wykonać jeszcze bardziej eleganckie gabloty z czarnych profili, wewnętrznym oświetleniem i tylną ścianą w dowolnym kolorze. Takie gabloty będą się świetnie prezentować nawet w prestiżowych miejscach lub klubowych gabinetach.


Potrzebuję gabloty do klubu z zamykanymi drzwiczkami. Czy to możliwe?

Tak. Wszystkie modele gablot mogą zostać wyposażone w zamek.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące