DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Meble sklepowe Aluminium

witryny wolnostojaceDobrze dopasowane meble sklepowe aluminium to podstawa każdej ekspozycji. Trudno o skuteczną sprzedaż, gdy nie wyeksponuje się ciekawie swoich produktów. Z przeszklonymi meblami do sklepu to bardzo proste. W naszej ofercie można znaleźć wiele standardowych wariantów gablot ekspozycyjnych sklepowych, ale do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta. Możemy wykonać meble do sklepu pod wymiar, na podstawie szczegółowych wytycznych.


Z czego wykonujecie meble sklepowe?

Wszystkie wersje mebli sklepowych aluminiowych wykonane są z profili z odpowiedniego stopu aluminium gwarantującego elegancki wygląd i wysoką wytrzymałość. Za solidność konstrukcji odpowiadają łączniki z mocnego tworzywa sztucznego.


Czy meble sklepowe aluminiowe dobrze eksponują towar?

Tak jak na załączonych zdjęciach, meble są całe przeszklone, a dzięki zastosowaniu solidnych profili, są one na tyle wąskie, że nie zajmują wiele miejsca. To sprawia, że widoczność wnętrza gablot, witryn i boxów sklepowych jest bardzo dobra, bez względu na to, pod jakim kątem się patrzy.


Potrzebuje mebli sklepowych z solidnym szkłem. Czy gabloty nadają się do miejsc publicznych?

Tak. Poza bardzo mocnymi profilami aluminiowymi stosujemy szkło hartowane o grubości wystarczającej, by z powodzeniem służyło w miejscach publicznych, takich jak sklepy. Szyby stosowane w gablotach sklepowych, są na tyle grube, że mogą służyć, jako lada dla przedmiotów o standardowej wadze.


lady aluminioweJakie są dostępne wymiary mebli sklepowych?

W ofercie mamy wszystkie wielkości mebli sklepowych stosowane powszechnie w tego typu lokalach. Realizujemy kompletne wyposażenie wnętrz sklepowych w tym zakresie i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując się do jego potrzeb.


Potrzebuję witryn i gablot sklepowych aluminiowych z oświetleniem. Czy to możliwe?

Tak. Możemy wykonać także gabloty sklepowe z oświetleniem LED.


Potrzebuję zamykanych mebli sklepowych do ekspozycji. Czy to możliwe?

Tak. Meble sklepowe, takie jak gabloty, boxy, czy witryny wykonujemy w wielu wariantach. Możemy je wyposażyć w zamek pozwalający na szybkie otwarcie przy pomocy kluczyka, które nie zaburza pracy w sklepie.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące