DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Gabloty wystawowe na targi i eventy

gabloty wystawowe na eventyUdział w targach i eventach jest dla wielu firm jedną z podstawowych form komunikacji z klientami. Dobre zaprezentowanie się na takich imprezach wymaga jednak odpowiedniego przygotowania i to nie tylko pod względem merytorycznym. Jednym z kluczy do sukcesu jest schludne stanowisko firmowe, którego nieodzownym elementem są gabloty wystawowe dla firm na targi.


Jak przygotować stanowisko wystawowe na targi?

Co prawda każda branża ma swoją specyfikę, ale ogólne zasady przygotowywania stanowisk na targi, są podobne. By firma wzbudziła zaufanie u potencjalnych klientów, przede wszystkim stoisko musi być estetyczne. Nie musi ono powalać drogimi i efektownymi gadżetami, lecz musi być po prostu schludne, by wyglądało profesjonalnie. W przeciwnym razie nawet najlepsi przedstawiciele handlowi z góry będą na przegranej pozycji. Eleganckie meble to podstawa. Idealnie do tego nadadzą się szklane gabloty wystawowe dla firm na targi. Tego typu meble są minimalistyczne, ale prezentują się nowocześnie i są bardzo praktyczne.


Szklane gabloty wystawowe na targi – jakie wybrać?

To, jakie szklane gabloty i witryny wybrać, jest zależne od charakterystyki pracy na stanowisku. Zazwyczaj jednak celem na takich targach jest kolportowania swoich katalogów, ulotek, czy też rozdawanie próbek. Otwarte, lub zamknięte transparentne szklane gabloty nadadzą się do tego idealnie. Jeśli dana firma chce prezentować jakieś próbki, które nie wymagają fizycznego podania do ręki potencjalnemu klientowi, najlepszą opcją będzie wykorzystanie witryn szklanych zamkniętych, w których na półkach rozłoży się swój asortyment.
Jeśli stanowisko jest na tyle duże, można też wykorzystać duże regały, lub boxy prezentacyjne szklane. Gabloty wolnostojące produkowane na wymiar przez PROsymetric mogą mieć dowolną długość, szerokość, a także ilość półek, więc można z łatwością dopasować je do swoich indywidualnych preferencji. Mogą one także mieć tylną ścianę, na której wyeksponuje się swoją markę – logo lub nazwę firmy.


Stanowiska sprzedażowe na targi

W wielu branżach na eventach i targach prowadzi się sprzedaż produktów. Meble sklepowe szklane są idealne na takie imprezy, gdyż ich transparentność i funkcjonalność pozwala z powodzeniem robić improwizowane stoiska handlowe. Firma PROsymetric jest w stanie wyprodukować gabloty szklane na wymiar, które będą idealnie dopasowane do charakterystyki asortymentu. Mogą to być gabloty w różnych wersjach – zamykane na klucz, otwarte, zamknięte, wolnostojące, a także wiszące.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące