DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gablota na rozkład jazdy

gabloty na rozklady jazdyCzytelna ekspozycja rozkładów jazdy to priorytet, dla każdego, kto zarządza przystankami czy peronami. Gabloty na rozkłady jazdy z naszej oferty są tak zaprojektowane, by móc efektywnie zaprezentować rozkład, a ponadto są dostosowane do tego, by wytrzymać każde warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu gablot ma się pewność, że rozkład będzie wisiał długo i nie ulegnie zniszczeniu.


Dla jakich firm wykonujemy gabloty na zamówienie?

Produkowane przez nas gabloty wykonujemy zarówno dla prywatnych firm transportowych, jak i firm publicznych. Obsługujemy małe, jak i średnie podmioty, a także realizujemy większe zlecenia dla dużych firm.


Czy gabloty można wieszać tylko w pomieszczeniach zamkniętych?

Nie. Realizowane przez nas gabloty przystankowe mogą zostać przystosowane do warunków zewnętrznych. Takie modele wyposażone są w dodatkową uszczelkę chroniąca gablotę przed dostaniem się do niej wody, co sprawia, że rozkłady jazdy są bezpieczne. Jednocześnie wnętrze gablot chronione jest przed wandalami, co z kolei ułatwia stałą eksploatację.


Czy gabloty są dostępne tylko w wersji wiszącej?

Nie. Nasze gabloty na rozkłady jazdy są dopasowane zarówno do powieszenia na ścianie, jak i zamontowania na słupie posadowionym w gruncie lub zakotwionym do twardego podłoża.


gabloty przystankoweZ jakich materiałów wykonane są gabloty?

Wszystkie gabloty na rozkład jazdy wykonujemy z wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne aluminium. Szyby są zaś wykonane ze szkła hartowanego o odpowiedniej grubości zapewniającej wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.


Czy gabloty do miejsc publicznych są jakoś zabezpieczone?

Tak. Na życzenie klientów możemy zamontować zamek na kluczyk, co zabezpiecza rozkłady jazdy przed zerwaniem lub dostaniem się do gabloty osób trzecich.


Potrzebuję kolorowych gablot, czy to możliwe?

Tak. Wnętrze gabloty może zostać wykonane z różnych materiałów, a także pomalowane na kolory z palety RAL.


Potrzebuje gabloty na rozkłady jazdy z oświetleniem, czy to możliwe?

Tak. Na życzenie klienta możemy zamontować dodatkowe oświetlenie LED w formie tradycyjnej taśmy lub oświetlenia punktowego LED. To sprawi, że rozkłady będą dobrze widoczne nawet w nocy.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne