DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty otwierane OUTDOOR

Gabloty zewnętrzne wiszące OUTDOOR to doskonały produkt dla osób stawiających na sprawdzone rozwiązania oraz lubiących czystość i porządek. Dużą przewagą tych gablot jest możliwość jednoczesnego korzystania z całej powierzchni magnetycznej, co sprzyja swobodnemu i estetycznemu rozmieszczeniu ogłoszeń. Symetryczne rozlokowanie kartek staje się przyjemne i przestaje sprawiać jakikolwiek kłopot. Dzięki zastosowaniu odpowiednich uszczelnień między skrzydłem gabloty a jej ramą, uzyskujemy miejsce niedostępne dla owadów, kurzu oraz innych pyłów, które wpłynęłyby na estetykę prezentowanych informacji. Ponadto ta gablota doskonale ochroni twoje informacje przed warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg czy wiatr. Zawiasy użyte w naszych gablotach gwarantują stabilne i bezproblemowe użytkowanie, natomiast warstwa anodowana wpływa na estetykę oraz zabezpieczenie powierzchni. Solidna rama oraz skrzydło w gablocie OUTDOOR pozwala chronić ogłoszenia i informacje przed dostępem niepowołanych osób. Zastosowany zamek umożliwia dostęp tylko dla osób posiadających klucz, a przy tym idealnie komponuje się z całością gabloty. Gabloty antywłamaniowe tego typu najczęściej wybierana są jako gabloty wiszące zewnętrzne- montowana do ściany za pomocą specjalnych systemowych zawieszek. Oczywiście istnieje możliwość wykonania tego produktu w formie gabloty zewnętrzne stojące. Gabloty OUTDOOR wybierane są przez osoby, które zamierzają prezentować swoje informacje poza budynkiem i wiedzą, że warunki atmosferyczne temu nie sprzyjają. Łatwość utrzymania gabloty w czystości spodoba się osobom, które zamierzają w doskonały i co najważniejsze przejrzysty sposób prezentować ważne informacje osobom z zewnątrz.Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


W zależności od sposobu montażu gabloty OUTDOOR mogę występować w następujących wersjach:
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane na bok,
– Gabloty jednoskrzydłowe otwierane do góry.

Sposób otwierania wybierany jest na podstawie potrzeb Nabywcy. Ważną rolę odgrywa tutaj miejsce, w którym gablota będzie wykorzystywana oraz indywidualne preferencje. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie funkcji FREE w gablotach otwieranych do góry (wymagana wersja gabloty pogrubiona do 60mm). W dużym stopniu ułatwia ona korzystanie z gablot o większych rozmiarach, ponieważ wspomaga uniesienie skrzydła do góry oraz podtrzymuje je w pozycji otwartej.

Po zastosowaniu słupka na środku gabloty otwierane OUTDOOR mogę występować w następujących wersjach:
– Gabloty dwuskrzydłowe,
– Gabloty jednoskrzydłowe dzielone.

Gabloty dwuskrzydłowe są doskonałym rozwiązaniem, gdy zapotrzebowanie na ilość ogłoszeń jest duże. Dwa skrzydła zastępują jedno duże, przez co waga pojedynczego skrzydła jest mniejsza i umożliwia swobodne otwieranie go na bok. Nie ma potrzeby stosowania lżejszego PLEXI w zamian za bardziej trwałe szkło hartowane. Gabloty jednoskrzydłowe dzielone podzielone są na dwie strefy. Strefa za przeszkleniem, która dostępna jest jedynie dla osoby posiadającej klucz. Druga strefa – ogólnodostępna, do której dostęp mają wszyscy mieszkańcy i przechodnie. Często wykorzystywana jest jako lokalna tablica ogłoszeń, gdzie każdy może zawiesić własną kartkę.


Musisz wiedzieć, że porządna szyba w gablocie jest gwarancją bezpieczeństwa. Do produkcji naszych gablot używamy szyb hartowanych. Pamiętaj, że dzięki procesowi hartowania szyba zwiększa swoją wytrzymałość mechaniczną nawet 7 krotnie, a po rozbiciu rozpada się na niewielkie i nieostre kawałki, co zmniejsza ryzyko zranienia człowieka. Ma to bardzo duże znaczenie, gdy gablota jest umieszczona w instytucjach publicznych czy innych organizacjach, w których występuje wzmożony ruch ludzi. Administrator tego typu obiektów ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa swoim petentom. Szyba hartowana na zamówienie może zostać zastąpiona szyba bezpieczną lub pleksi.


Konstrukcja gabloty wykonana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych anodowanych, dzięki czemu zyskuje ona profesjonalny i nowoczesny design. Ponadto anodowanie zwiększa twardości i odporności materiału na korozję. Dzięki zastosowanym profilom gablota ma 30 mm grubości zewnętrznej. W przypadku gdy gablota ogłoszeniowa ma służyć do prezentowania materiałów niestandardowych istnieje możliwość zwiększenia grubości nawet do 400 mm. Wykonanie narożników z tworzywa sztucznego jakim jest ABS gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, a ich owalny kształt pozwala na bezpieczne użytkowanie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała ostrymi krawędziami.


czarna gablota zewnetrznaOdpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na produkty w kolorze czarnym stworzyliśmy czarne gabloty otwierane w Linii BLACK. Dzięki naszym staraniom wszystkie elementy (głowice, zawiasy, profile) są w kolorze czarnym i prezentują się bardzo elegancko. Jeżeli chcesz, by Twoja gablota wyróżniała się na tle innych, wybierz produkt w Linii BLACK.


Gabloty wyposażone są w białe, magnetyczne podłoże co zapewnia im większą trwałość i bezpieczeństwo. Wszelkie informacje, ulotki, plakaty czy inne materiały można umieszczać w gablocie za pomocą magnesów. Istnieje również możliwość zmiany koloru podłoża magnetycznego. W gablotach typu OUTDOOR nie ma możliwości zastosowania podłoża korkowego ani tekstylnego.


Gabloty mogą również zostać wyposażone w oświetlenie LED, co zwiększy atrakcyjność prezentowanych materiałów w dzień oraz umożliwi prezentowanie informacji również nocą. Gabloty podświetlane LED mogą zostać oświetlone w całości lub częściowo

Rosnącą popularnością cieszą się gabloty otwierane z fryzem, który w bardzo przejrzysty i estetyczny sposób przekazuje podstawowe informacje. We fryzie (szyldzie) można umieścić nazwę miejscowości, sołectwa, instytucji, urzędu czy szkoły. Można również dołączyć elementy graficzne takie jak herb gminy lub logo promocyjne, dzięki czemu całość będzie wyglądała dużo ładniej.

50×70, 70×100, 80×80, 80×100, 80×120, 80×140, 90×60, 100×70, 100×80, 100×100, 100×120, 100×140,

100×150, 120×80, 120×90, 120×100, 120×120, 120×140, 140×80, 140×100, 140×120, 160×80, 160×100, 160×120,

180×80, 180×100, 180×120, 200×80, 200×100, 200×120, 220×80, 220×100, 220×120, 240×80, 240×100, 240×120,Spytaj o cenę Twojej gabloty, to nic nie kosztuje!


Oprócz gablot wykonywanych w standardowych wymiarach, dużą część produkcji stanowią gabloty zewnętrzne na wymiar. Skontaktuj się z naszym doradcą by sprecyzować oczekiwania wobec gabloty, a w krótkim czasie otrzymasz ofertę uwzględniającą cenę oraz dogodny termin realizacji. Wykonujemy zarówno zlecenia hurtowe obejmujące kilkaset realizacji, jak i zlecenia detaliczne według potrzeb klienta. Istnieje również możliwość zamówienia gablot wraz z ich profesjonalnym montażem w dowolnym miejscu w Polsce, jak i za granicą.

Wyposażenie:
– systemowe zawieszki do powieszenia na ścianie,
– komplet kluczy do zamka.