DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty sołeckie

gablota solecka wolnostojacaOrganizacja życia społecznego we wsi wymaga od sołtysa sporego zaangażowania w sprawy lokalnej społeczności. Często wiąże się to z koniecznością dotarcia do mieszkańców z różnego rodzaju ogłoszeniami. Gabloty sołeckie są idealnym miejscem, w którym można powiesić ogłoszenia. W naszej ofercie znajdują się różne wersje gablot dla sołtysów, a wśród nich warianty do powieszenia na ścianie, jak i umieszczenia na słupkach. Poza zwykłymi gablotami wykonujemy także wersje z fryzem, czyli dodatkową ramką, w której można umieścić herb gminy lub dowolny logotyp.


Czy gabloty wykonane są wystarczająco solidnie, jak na miejsca publiczne?

Tak, nasze gabloty dla sołtysów wykonujemy z profili aluminiowych o odpowiednio dobranej grubości oraz solidnych łączników z ABS. Szyby w gablotach są zaś zrobione z hartowanego szkła, które z powodzeniem można stosować w miejscach publicznych.


Potrzebuję gabloty zamykanej na klucz. Czy jest taka możliwość?

Tak. Nasze gabloty są dopasowane do ekspozycji ogłoszeń w miejscach publicznych i są zabezpieczone tak, by nikt z osób postronnych nie mógł się do nich dostać. W takich modelach montujemy zamek, który skutecznie zabezpiecza gablotę.


Czy gabloty można zamontować w dowolnym miejscu?

Tak. Gabloty zostały tak zaprojektowane, by można je było zamontować na słupie lub powiesić na ścianie przy pomocy tradycyjnych kołków.


gablota solecka z fryzemCzy gabloty nie będą podciekały, zmniejszając widoczności ogłoszeń?

Nie. Gabloty przeznaczone do zamontowania na zewnątrz są wyposażone w specjalne uszczelki, które zabezpieczają wnętrza gablot przed dostaniem się do nich wody.


Jak dużo miejsca na ogłoszenia mają gabloty sołeckie?

Wszystkie gabloty są wykonywane na zamówienie, więc każdy z klientów może dopasować rozmiar do swoich indywidualnych potrzeb. Ponadto gabloty są tak zaprojektowane, by widoczność ogłoszeń była jak najlepsza, dzięki czemu można je wieszać jedno przy drugim.


Czy treść ogłoszeń jest dobrze widoczna?

Tak. Szyby gablot są wykonane z przejrzystego szkła, które sprawia, że ogłoszenia wiszące na tablicy są idealnie widoczne i nic nie przeszkadza w eksponowaniu treści.


Potrzebuje gabloty do ekspozycji przez całą dobę. Czy można zamontować w nich oświetlenie?

Tak. Dopasowując się do różnych potrzeb klientów, oferujemy możliwość wyposażenia gablot pogrubionych w oświetlenie LED w formie listwy lub oświetlenia punktowego. Gabloty mogą więc być dobrze widoczne także w nocy.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne