DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail:

Tablice ogłoszeniowe i gabloty do urzędów

gablota do urzędu miastaWszystkie obiekty użyteczności publicznej potrzebują odpowiedniego wyposażenia, jeśli chodzi o eksponowanie ogłoszeń, instrukcji dla petentów, terminów działania wydziałów i szeregu innych informacji. W naszej ofercie można znaleźć gabloty i tablice ogłoszeniowe do urzędów miast, sądów i budynków administracji publicznej. Są one dopasowane do tego typu miejsc pod względem wyglądu, a także walorów funkcjonalnych. Jako że każde zlecenie realizujemy na zamówienie, możemy dopasować się do potrzeb klienta na podstawie jego preferencji.


Czy gabloty i tablice informacyjne są zabezpieczone?

Tak. Na życzenie klienta montujemy zamki, które zabezpieczają przed ingerencją osób trzecich. W ofercie mamy też tablice informacyjne bez szyb, które mogą być stosowane w miejscach niewymagających takiego zabezpieczenia.


Czy gabloty i tablice pasują wizualnie do urzędów?

Wszystkie modele gablot i tablic informacyjnych dla administracji mają minimalistyczny wygląd, który nie rzuca się w oczy i pasują świetnie do powagi tego typu lokali.


Potrzebuję gablot i tablic informacyjnych z herbem, godłem, nazwą urzędu i dodatkowymi informacjami. Czy to możliwe?

Tak. W naszej ofercie są dostępne standardowe tablice i gabloty bez miejsca na informacje, a także modele z fryzem. Można na nim umieścić dowolne logo, nazwę instytucji, herb, a także dane kontaktowe. W celu doprecyzowania szczegółów prosimy o kontakt.


gablota do sądu rejonowego i okręgowegoPotrzebuję gablot i tablic informacyjnych zewnętrznych i wewnętrznych. Czy to możliwe?

Produkujemy gabloty i tablice dla administracji w wersjach zewnętrznych i wewnętrznych. Warianty zewnętrzne wyposażone są w dodatkowe uszczelki zabezpieczające wnętrze gabloty. Sam materiał wykonania sprawia, że wszystkie warianty gablot są odporne na warunki atmosferyczne.


Czy gabloty i tablice aluminiowe dla administracji można łatwo utrzymać w czystości?

Tak. Profile aluminiowe i szkło to idealne materiały na gabloty i tablice stosowane w miejscach publicznych, gdyż utrzymanie ich w czystości jest bardzo łatwe.


Potrzebuję gablot i tablic informacyjnych z dodatkowym oświetleniem. Czy to możliwe?

Tak. Produkujemy też tablice i gabloty informacyjne dla administracji posiadające energooszczędne oświetlenie LED.


Jaka jest cena gablot i tablic informacyjnych?

Każde zamówienie kalkulowane jest indywidualnie na podstawie wymagań Klienta. W celu oszacowania kosztów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne