DZIAŁ SPRZEDAŻY: tel: 508 509 701, e-mail: biuro@prosymetric.pl

Gabloty do restauracji

gablota do restauracji z szyldemDobrze dopasowane elementy wystroju wnętrza są niezbędne, by nadać restauracji odpowiedniego klimatu. Tego typu lokale wymagają jednak także zwrócenia uwagi na walory funkcjonalne. Oferowane przez nas gabloty do restauracji pozwolą na eleganckie wyeksponowanie menu, ogłoszeń, cennika, lub innych informacji bez uszczerbku na komponowaniu się poszczególnych elementów wystroju wnętrza. Wszystkie gabloty i witryny robimy na zamówienie, więc w razie posiadania nietypowych potrzeb prosimy o kontakt. Dostosowujemy się do potrzeb klienta pod każdym względem.


Z czego wykonywane są gabloty do restauracji?

Produkowane przez nas gabloty do restauracji wykonujemy z profili aluminiowych i szkła. Dzięki temu mają one minimalistyczny design świetnie wkomponowujący się w każdy rodzaj wystroju wnętrza – zarówno klasyczny, jak i nowoczesny.


W jakiej kolorystyce można zamówić gabloty do restauracji?

Standardowe gabloty mają kolor metaliczny, jednak w naszej ofercie dostępne są także czarne gabloty aluminiowe, które z powodzeniem można wykorzystać nawet w salach restauracyjnych, gdyż prezentują się bardzo elegancko. Wersje w standardowym kolorze również się do tego nadają, gdyż kolorystyka sprawia, że pasują do wszystkich innych elementów, bez względu na kolory wystroju.


Jakie może być tło gabloty do restauracji?

Tylna ściana gabloty może być wykonana w dowolnej kolorystyce z palety RAL – według upodobań klienta.


Potrzebuję gablot wiszących i stojących – czy to możliwe?

Tak. Produkujemy gabloty stojące, wiszące, a także witryny w wielu wariantach.


czarna gablota do restauracjiPotrzebuję gabloty restauracyjnej z menu na zewnątrz. Czy to możliwe?

Tak. Stosowane przez nas materiały są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, a także bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Wersje zewnętrzne dodatkowo wyposażamy w uszczelki, które minimalizują ryzyko dostawania się wody do wnętrza. Gablota może być również wyposażona we fryz, czyli reklamowy szyld z logo i nazwą restauracji.


Potrzebuję gablot do restauracji w różnych wymiarach. Jakie są dostępne?

Wykonujemy gabloty w każdym rozmiarze. Najmniejsze wersje mogą mieć mniej niż 50 cm wysokości i szerokości, podczas gdy największe dużo więcej. W naszej ofercie można też znaleźć gabloty głębokie i boxy mogące służyć do eksponowania elementów wystroju wnętrza restauracji.


Potrzebuję gabloty z ograniczonym dostępem. Czy są one zabezpieczone?

Według życzenia klienta wykonujemy gabloty w wersji zamykanej na kluczyk lub bez zamka.


Potrzebuję oświetlonej gabloty do ekspozycji menu. Czy to możliwe?

Tak. Na życzenie klienta możemy zamontować oświetlenie LED dopasowane do eksponowania menu w każdych warunkach.Produkty odpowiednie dla Ciebie:

Modele gablot wewnętrznych:

gablota informacyjna wewnętrzna gablota na ogłoszenia gablota ogłoszeniowa wewnętrzna gabloty aluminiowe producent


Modele gablot zewnętrznych:

gablota informacyjna zewnętrzna gablota zewnętrzna


Modele tablic:

tablice ogłoszeniowe wewnętrzne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne


Modele witryn:

Witryny szklane wiszące witryny szklane stojące